Ethereum (ETH)
$۲۱۹.۳۴
+۷.۳۴%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۲۳۳.۳۷
+۴.۱۵%
Litecoin (LTC)
$۷۵.۴۲
+۲.۹۳%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۰۴
+۳.۴۸%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
+۴.۲۴%
Ripple (XRP)
$۰.۲۹

تام لی: کاهش نرخ سود بانک مرکزی آمریکا به بیت کوین کمک میکند

0 18

 کاهش نرخ سود بانک مرکزی آمریکا به بیت کوین کمک می‌کند : تام لی، یکی از بنیانگذاران شرکت جهانی Fundstrat معتقد است که کاهش نرخ بهره اخیر در ایالات‌متحده توسط بانک فدرال رزرو، نعمتی برای Bitcoin است

لی در روز ۳۱ ژوئیه اظهار داشت که میزان کاهش نرخ به طور مثبت بر سرمایه‌گذاری در یک شرکت interviewwith فاکس در ۳۱ جولای تاثیر می‌گذارد.

” به طور فزاینده‌ای برای سرمایه گذاران در برابر چیزهایی که ممکن است غلط از آب درآید، تبدیل به یک ماکرو شده‌است. کاهش میزان نقدینگی، نقدینگی را افزایش می‌دهد. نقدینگی در حال هل دادن پول به همه این دارایی‌ها است که به Bitcoin کمک می‌کند.”

لی اظهارات عمومی دیگری درباره بیت کوین ارائه داد که در اوایل امروز از بالای ۱۰،۰۰۰ دلار صعود کرد. از نظر قیمت ، لی فکر می کند احتمال دارد که سکه تمام وقت خود را تا پایان سال بازپرداخت کند. وی اظهار داشت:

  ” ما هدفی برای Bitcoin نداریم، اما قیمت قبلی ۲۰،۰۰۰ دلار بود. من فکر می‌کنم یک احتمال خوب وجود دارد که Bitcoin آن را امسال بالا ببرد.”

لی همچنین به طور خلاصه درباره نگرانی های اعلام شده رئیس فدرال رزرو جروم پاول درباره جزییات پیشنهادی لیبرا در مورد Facebook ، اظهار داشت. پاول در جلسه دادرسی اخیر در کمیته خدمات مالی مجلس گفت که «ترازو» نگرانی های جدی درباره حریم خصوصی ، پولشویی ، حمایت از مصرف کننده و ثبات مالی ایجاد می کند.

مطالعه بیشتر: صعود بدی بیت کوین و سطح مقاومت آن کجا خواهد بود؟

لی به فاکس گفت که فکر نمی کند این نگرانی ها درباره بیت کوین اعمال شود:

 “کیفیت در معماری خود با بیت کوین کاملاً متفاوت است ، بنابراین من فکر می کنم که برخی از اظهارات وی در مورد کیفیت منصفانه است ، اما در واقع برای بیت کوین صدق نمی کنند.”

بیت کوین به عنوان سرمایه گذاری کلان

مشابه اظهارات تام لی در مورد اینکه بیت کوین به طور فزاینده ای یک سرمایه گذاری کلان است ، مدیر عامل شرکت VC سرمایه اجتماعی ، Chamath Palihapitiya ، اخیراً تا آنجا پیش رفت که آن را بهترین بهترین محافظ در برابر سیستم مالی سنتی نامید.

Palihapitiya در مصاحبه CNBC Squawk Box در ۹ ژوئیه گفت:

“این بهترین محافظت در برابر زیرساخت های سنتی مالی است. شما از سیاست مالی و پولی پشتیبانی می کنید یا خیر ، مهم نیست: این بیمه shmuck است که زیر تشک شما است. “

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.