Ethereum (ETH)
$۲۲۰.۶۲
+۴.۳۳%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۰۵۹.۴۷
-۱.۲۶%
Litecoin (LTC)
$۷۷.۰۳
-۲.۱۲%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۱۱
-۲.۶۶%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
-۳.۴۸%
Ripple (XRP)
$۰.۳۱
-۲.۷۷%

شبکه آزمایشی شلی: حرکتی مثبت برای کاردانو

0 12

شبکه آزمایشی شلی: حرکتی مثبت برای کاردانو : در تاریخ ۲۱ جولای و در روز ۲۱ خرداد، شبکه آزمایشی که کاردانو با نام شلی (Shelly) انتظار داشت وارد بازار شد. در این به روز رسانی که در چند بخش انجام شده مواردی مانند مرحله اول میزبانی از خود نود و در محله سوم سیستم تشویقی که دارای پتانسیل بالا است ایجاد شد.‌

مروری بر اتفاقات مهم ارزهای دیجیتال برتر

مدیر تولید ارشد کاردانو در IOHK که دیوید اسر نام دارد، مرحله اول را شبیه به بلاک چینی در جعبه می داند. نود یک بلاک چین کامل بوده که اجرای آن می تواند روی رایانه کاربران انجام شود و شرایط را برای آزمایش قابلیت های اصلی برای کاربران فراهم می کند. همچنین اسر در این باره می گوید:

«این شروع کار شرلی بوده و ما در تلاشیم که برای گفته های قبلی قابلیت های کامل تری را ارائه دهیم. ولی برای شروع از کار روی جامعه و قابلیت های اصلی استفاده می کنیم.»

او می گوید که هنوز شبکه های آزمایشی شبکه بین سرورهای مختلف ایجاد نشده و هنوز روی شبکه مدل های تشویقی ایجاد نشده اند. او اضافه کرد که به زودی این دو قابلیت نیز ارائه خواهند شد.

مطالعه بیشتر:شش ارزدیجیتال بجز بیت کوین که باید درباره آنها بدانید

در مرحله بعدی برای شبکه آزمایشی باید قابلیت های ایجاد شبکه یا نتوورکینگ پیاده شود. این کار موجب می شود که کاربران بتوانند نودها را روی سرورهای جدا به اجرا درآورند و بعدا این سرورها با سرورهای دیگر در تعامل باشند.

اسر اضافه کرد که:

«از آن جایی که انسان ها غیر قابل پیش بینی هستند، از این رو طراحی این مدل با پارامترهای داخلی صورت گرفته است و در حالا حاضر باید شاهد این باشیم که در دنیای واقعی به چه صورتی عمل خواهد کرد و طبق چگونگی کارکرد انسان ها باید پارامترها را انطباق دهیم. بنابراین این کار به میزان بسیار بالایی جالب خواهد بود.»

این خبر موجب شد تا قیمت کاردانو با افزایش همراه بوده و معامله آن هم اکنون با قیمت ۰.۰۹۸ دلار انجام می شود.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.