Ethereum (ETH)
$۲۱۹.۳۴
+۷.۳۴%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۲۳۳.۳۷
+۴.۱۵%
Litecoin (LTC)
$۷۵.۴۲
+۲.۹۳%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۰۴
+۳.۴۸%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
+۴.۲۴%
Ripple (XRP)
$۰.۲۹

سرمایه گذاری شرکت نفتی شل در زمینه بلاکچین و رمز ارزها

0 18

سرمایه گذاری شرکت نفتی شل در زمینه بلاکچین و رمز ارزها : همه کسانی که در زمینه رمز ارزها فعالیت می کنند می دانند که توزیع،تبادل و تولید انرژی در پلتفرم سیستم غیر متمرکز مبنی بر بلاکچین ، انقلابی نوین را برپا می کند.

سیستم انرژی LO3 که روی گذار از انرژی تجدید ناپذیر  به تجدید پذیر در سطوح جهانی فعالیت می نمایند موفق شده اند که سرمایه قابل توجهی را از شرکت نفتی شل shell دریافت کنند.یکی دیگر از اهداف این پلتفرم ایجاد یک دموکراسی در صنعت انرژی است و برای تحقق این حدف باید بتواند منابع مختلف انرژی را دقیقا ره گیری کند.

بیشتر بدانید: ایجاد رمز ارز مبتنی بر بلاکچین با پشتوانه طلا

کرک کوبرن دراین‌باره می گوید:

همین‌طور که ما به سمت آینده بدون کربن حرکت می‌کنیم، شرکت شل هم تصمیم دارد در شرکت‌های نوآور انرژی که همین هدف را دنبال می‌کنند سرمایه‌گذاری کند.

در پلتفرم LO3 که دان و الکس تپ اسکات در کتاب انقلاب بلاک چین هم درباره آن صحبت کردند، اعضای شبکه می‌توانند با استفاده از یک اپلیکیشن موبایل تأمین‌کننده انرژی موردنظرشان را از میان تأمین‌کنندگان مختلف انتخاب نمایند. این سیستم غیرمتمرکز انحصارگرایی را از بین می‌برد و رقابت برای کیفیت بهتر را افزایش می‌دهد.

به‌عبارت‌دیگر نقش بلاکچین در این سیستم، ثبت دقیق داده‌ های تأمین‌کننده انرژی و اطلاعات خرید حامل‌ های انرژی است.

در این پلتفرم مبتنی بر بلاکچین از قراردادهای هوشمند هم استفاده شده تا نیاز به هیچ‌گونه دخالت انسانی در تولید، توزیع و تبادل انرژی وجود نداشته باشد.

لارنس اورسینی مدیرعامل پلتفرم LO3 هم ضمن ابراز رضایت از این همکاری به این نکته اشاره کرده که فناوری بلاکچین باعث بروز یک انقلاب گسترده در صنعت انرژی شده می باشد.

گفتنی است این پلتفرم قبلاً هم توانسته سرمایه‌های کلانی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی دریافت کند و این نویددهنده کیفیت بالای خدمات آن در آینده می باشد.

منبع coindesk

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.