Ethereum (ETH)
$۲۲۰.۶۲
+۴.۳۳%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۰۵۹.۴۷
-۱.۲۶%
Litecoin (LTC)
$۷۷.۰۳
-۲.۱۲%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۱۱
-۲.۶۶%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
-۳.۴۸%
Ripple (XRP)
$۰.۳۱
-۲.۷۷%

انتشار کیف پول موبایلی آیوتا IOTA

0 56

انتشار کیف پول موبایلی آیوتا IOTA : سخت بودن کار با کیف پول ارز دیجیتال یکی از مشکلات اساسی است که کاربران آیوتا
با آن مواجه شده اند. مشکلی که تا به امروز هنوز حل نشده است.

برخی از سرمایه گذاران، کامپیوتر شخصی ندارند و یا وقت کافی برای وصل شدن به شبکه اصلی آیوتا را در اختیار ندارند. پس به داشتن یک کیف پول تحت موبایل با رابط کاربری ساده نیاز دارند.

انتشار کیف پول موبایلی آیوتا IOTA

در حال حاضر تیم IOTA موفق به انتشار نسخه آزمایشی کیف پول Trinity برای کاربران اندروید و ios شده است. توسعه دهندگان این نرم افزار نقل کرده اند، این کیف پول دارای یک رابط کاربری ساده است که با ۳۲ زبان زنده دنیا کار می کند.

دانلود کیف پول Trinity از گوگل پلی :

Trinity wallet

در حالی که زبان های جدید هم به زودی در حال بکارگیری هست. این یک مزیت بزرگ برای این کیف پول محسوب می شود. همچنین این نسخه مشکل کسانی که برای وصل شدن به شبکه اصلی آیوتا وقت زیادی را صرف می کردند حل کرده است و نیاز به صرف وقت برای استفاده از آن نیست.

مطالعه ببیشتر:آموزش ثبت نام در بلاک چین و معرفی کیف پول بیت کوین

نسخه  آزمایشی کیف پول موبایل آیوتا هم اکنون در دسترس است. کاربران می توانند این نسخه آزمایشی را دانلود و از آن استفاده کنند.
نکته: این نرم افزار فعلا یک نسخه  آزمایشی است. پس باید تا ارائه نسخه اصلی آن صبر کنید و از ذخیره دارایی های دیجیتال در آن خودداری کنید.

رشد قیمت آیوتا به عرضه این کیف پول

رشد قیمت آیوتا به عرضه این کیف پول

با افزایش رشد ارزهای دیجیتال نسبت به روز گذشته، قیمت آیوتا نسبت به ۲۰ ارز دیجیتال اول بازار نیز روند صعودی داشته است. در حال حاضر ارزش آیوتا نسبت به روز گذشته ۱۸ درصد افزایش پیدا کرده است. این در حالیست که دیگر ارزهای دیجیتال میانگین رشد ۸ درصد داشته اند.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.