Ethereum (ETH)
$۲۲۰.۶۲
+۴.۳۳%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۰۵۹.۴۷
-۱.۲۶%
Litecoin (LTC)
$۷۷.۰۳
-۲.۱۲%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۱۱
-۲.۶۶%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
-۳.۴۸%
Ripple (XRP)
$۰.۳۱
-۲.۷۷%

دلایل سرمایه گذاری در بیت کوین از زبان رمزینکس

2 157

بازار ارزهای دیجیتال در چند سال اخیر توجه بسیاری از مردم از سراسر جهان را به خود جلب کرده است. شاید شما هم داستان موفقیت‌های ناگهانی برخی افراد که با سرمایه گذاری رویبیت کوین به سودی کلان رسیده‌اند را شنیده باشید ، مخصوصاکه استخراج بیتکوین درایران بهعنوان یک صنعت پذیرفته شده وباتوجه به پیش بینیهایی درباره رشدقیمت این ارزدیجیتال وشرایط اقتصادی موجود،خریدبیتکوین درایران،برای هموطنانمان بسیارجذاببه نظرمیرسد.
دراین مقاله قصدداریم دلایل ،الزامات وپیوستهای سرمایه گذاری درارزهای دیجیتال رابرایتان شفاف نمائیم .دلایل متعددی را میتوان برای سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال نام برد که در ادامه به مهم ترین موارد اشاره خواهد شد.

۱_سهولت ورود به بازار ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در این بازار

در سرمایه گذاری ها چند فاکتور و مولفه با هم در نظر گرفته می شوند.
در کنار ارزش بازار ، ریسک و قابلیت نقد شوندگی، یکی از مهم ترین المان ها سادگی سرمایه گذاری است.
کافی است در یک سیستم چه تبلت باشد و چه یک گوشی هوشمند، کیف پول مجازی ایجاد کنید و آدرس مخصوص به خود را بسازید.سپس دنیایی از پلتفرم ها را خواهید دید که یک مبادله ی ساده ای دارند.
مهم نیست که یک دلار داشته باشید یا میلیون ها دلار، به راحتی، بدون دغدغه ی سازمان ناظر و بازکردن پردردسر حساب، می توانید هر چه قدر که می خواهید، روی ارز مورد نظر خود سرمایه گذاری کنید و در لحظه، به خرید و فروش بیت کوین بپردازید.
۲_آینده درخشان ارزهای دیجیتال
سال ۲۰۱۸ را می توان به عنوان یکی از هیجانی ترین سال ها در خصوص ارزهای دیجیتال در نظر گرفت. چرا که در سال ۲۰۱۷ قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود یعنی ۱۹ هزار دلار رسید و در سال ۲۰۱۸ با افت شدیدی رو به رو شد و به ۳ هزار دلار رسید. این رنج از تغییرات قیمت، باعث می شود که بسیاری از افراد و کسانی که قصد سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال را دارند، به این فکر کنند که در سال ۲۰۱۹ چه اتفاقی برای ارزش بیت کوین در میان سایر ارزهای رمزنگاری شده خواهد افتاد؟
از طرفی وقتی به نظرات افراد کارشناس و مطرح دنیا توجه میکنیم متوجه خواهیم شد که آینده سرمایه گذاری در بیت کوین چقدر میتواند پر سود باشد به عنوان مثال :
توماس لی بنیانگذار شرکت تحقیقاتی fundstar global و مدیر ارشد سهام JP Morgan که قبلابه عنوان مدیرعامل در شرکت سالومون اسمیت بارنی مشغول بوده بر اساس مصاحبه هایی که در شبکه های اجتماعی داشته است معتقد است که قیمت بیت کوین در اینده قطعا بیشتر از ۲۰ هزار دلار خواهد شد.
مکس کیزریکی از شرکای تجاری کمپانیHeisenberg capital ومعامله گرپیشینوالاستریتومجریبرنامهRTkeizer reportمعتقد است که قیمت بیت کوین قطعا از ۲۸ هزار دلار بیشتر می شوداما هیچ زمان از ۱۰۰هزار دلار بیشتر نمی شود.
جیمسون لوپ، مهندس نرم‌افزار سابقBitGo، که اکنون کیف پول Casa را رهبری می‌کند، یکی از شخصیت‌های برجسته دردنیای ارزهای دیجیتال است. همچنین او یکی از اعضای گروه cyberpunks می‌باشد که پیش‌بینی کرده است که احتمال دارد قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۰ به ۲۵۰ هزار دلار برسد.
جک دورسی بنیانگذار توییتر،اخیرادر طی مصاحبه ایف پیش بینی جسورانه ای را ارئه کرد.وی گفته بود در نهایت جهان یک ارز واحد خواهد داشت .اینترنت یک ارز واحد خواهد داشت و به عقیده من آن ارز بیت کوین خواهد بود.

۳_نقل و انتقال پول

علاوه بر خرید و سرمایه‌گذاری، بیت‌کوین در برخی مواقع می‌تواند یک راهکار عالی برای انتقال پول برون‌مرزی و درون‌مرزی باشد.
با وجود تحریم‌هایی که کشورهای مختلف بر علیه هم اعمال می‌کنند، یک شبکه غیرمتمرکز مانند بیت‌کوین راهی ساده و کم‌هزینه برای نقل و انتقال پول بین افراد فراهم کرده است.
به طور مثال شخصی که در ایتالیا ساکن است و قصد دارد مقداری پول به ایران بفرستد، می‌تواند با خرید مقداری بیت‌کوین، آنرا به کیف پول شخص ساکن در ایران انتقال دهد.
شخص ساکن در ایران نیز با فروش بیت‌کوین به ریال از طریق صرافی‌های آنلاین، پول نقد را در حساب خود داشته باشد.

۴_بیت کوین محل ذخیره دارایی ها خواهد شد
به تدریج بیت کوین محل ذخیره دارایی می شود و با طلا و سایر دارایی ها مقایسه می شود. اصولا بیت کوین به عنوان ارز جایگزین طراحی شد تا دارایی غیر قابل ذخیره را بتوان ذخیره کرد. بیشتر افراد مهم و متخصصین مالی بیت کوین را ذخیره دارایی می دانند نه وسیله مبادله.نسل خاموش طلا می‌خرید، چون طلا اثبات کرده بود که در بازار پرتلاطم قرن بیستم، گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری است. اگرچه از آن زمان تا به حالا، طلا هیچ گاه موفق به اثبات دوباره آن نشده است. وارثان آن افراد حالا در حال سرمایه‌گذاری طلاهای خود برای نسل‌های بعد خود هستند، اما این بار در بیت کوین.

دلایل سرمایه گذاری در بیت کوین از زبان رمزینکس

۵_عدم کاهش بیش از حد قیمت بیت کوین
همانطور که میدانید بیت کوین توسط دستگاه های ماین استخراج میشوند و کسانیکه در این حوزه فعالیت میکنند با پرداخت تعرفه های برق که شاید تا حدودی بالا باشد باعث میشوند هیچ وقت قیمت بیت کوین از یک حدی که به ضرر آنها باشد پایین نیایدچرا که در این صورت سودی برای آنها نخواهد داشت و با عدم ماین کردن سبب کمبود و افزایش تقاضا زیاد میشودکه این به نوبه خود باعث کمبود بیت کوین وافزایش قیمت خواهد شد.
۶_بیت کوین ابزاری برای پرداخت
همانطور که می‌دانید بیت‌کوین یک ارز دیجیتال است. یک ارز دیجیتال نیز می‌تواند در فضای دیجیتال (سایت‌ها، اپلیکیشن‌های موبایل و انواع برنامه‌های دیگر) برای خرید کالا یا سرویس بکار برده شود.
از این لحاظ، کاربرد بیت‌کوین شباهت زیادی به پول دارد ولی شیوه پرداخت آنلاین با بیت‌کوین مانند پرداخت آنلاین با کارت شتاب نیست.
به دلیل ساختار شبکه بیت‌کوین، افراد برای ایجاد حساب بیت‌کوین نیازی به ثبت مشخصات، طی‌کردن رویه‌های معمول برای افتتاح حساب و یا داشتن حداقل موجودی ندارند. هیچ‌کس مسئول بیت‌کوین نیست و شبکه بیت‌کوین شامل هزاران کامپیوتر و سخت‌افزار در سرتاسر دنیاست که کار تایید تراکنش‌ها و ایجاد بیت‌کوین‌های جدید را انجام می‌دهند.

اگر به حوزه سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال علاقه دارید نکات زیر میتواند در انجام هر چه بهتر و امن تر سرمایه گذاری شما کمک کند:
۱_امنیت حساب را باید بالا برد
. پلتفرم‌های زیادی برای خرید و فروش این ارزها ایجاد شده است. اما همه این پلتفرم‌ها معتبر و قابل اتکا نیستند. رمزینکس پلتفرم بدون واسطه خرید بیت کوین ،فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است که با فراهم کردن بستری امن و مطمئن در حال ارائه سرویس به مشتریان خود میباشد.

دلایل سرمایه گذاری در بیت کوین از زبان رمزینکس

۲_از کیف پول های معتبر استفاده کنید
بیشتر کاربران بیت کوین بهترین کیف پول بیت کوین را امن ترین آن می دانند. کیف پول های سخت افزاری و همچنین کیف پول های کاغذی را می توان امن ترین کیف پول بیت کوین دانست. زیرا این کیف پول ها به صورت فیزیکی در اختیار کاربر قراردارند و می توان آن ها را به سادگی و با اعتماد بیشتر نگهداری کرد. موارد مهمی که باید برای انتخاب کیف پول در نظر بگیرید شامل امنیت، دسترسی ساده، نوع پلتفرم پشتیبانی شده و محیط کاربری آن است.
۳_سعی کنید اطلاعات کاربری خود را به راحتی در دسترس دیگران قرار ندهید.

اگر شما هم به دنبال خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستید میتوانید با دنبال کردن ما در صفحات اجتماعی مختلف از جمله تلگرام ،اینستاگرام ،فیسبوک و … در جریان آخرین اخبارواطلاعات قرار گرفته و راحت تر مبادلات خود را انجام دهید.

2 نظرات
  1. محمد امین می گوید

    بسیار عالی ،فقط به نظر شما قیمت بیت چه زمانی افزایش پیدا میکنه و میکشه بالا!؟

    1. behzad nikfar می گوید

      امسال بازار رو به رشد هست و نگرانی ها در رابطه با ریزش قیمت کمتر شده

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.