Ethereum (ETH)
$۲۲۰.۶۲
+۴.۳۳%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۰۵۹.۴۷
-۱.۲۶%
Litecoin (LTC)
$۷۷.۰۳
-۲.۱۲%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۱۱
-۲.۶۶%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
-۳.۴۸%
Ripple (XRP)
$۰.۳۱
-۲.۷۷%

۵ دلیل برای توجه خاص به دوژکوین DogeCoin در بازار ارزهای دیجیتال!

0 28

در این مطلب از سایت بازار بیت کوین می خواهیم ۵ دلیل برای توجه خاص به دوژکوین DogeCoin در بازار ارزهای دیجیتال! را برای شما ارائه کنیم. DogeCoin که به صورت­های مختلفی مثل: داج کوین، داگ کوین یا دوژکوین، دوج کوین تلفظ می­شوند نوعی ارز دیجیتال است که در ماه­های گذشته رشد صعودی چشمگیری داشته است. ارزش هر سهم از این ارز در نیمه اکتبر سال گذشته به .۰۰۰۹ دلار رسید اما این همه ماجرا نبود و دوژ کوین همچنان حضوری خیره کنده در لیست ارزهای دیجیتال داشت و هر روز در حال رشد ۲۵ درصدی بود و در ۱۷ دسامبر ارزش این کوین به ۰۰۶. دلار رسید که این امر نشان دهنده رشد ۶۵۰ درصدی در طی کمتر از دو ماه بود. حال به ذکر ۵ دلیل برای خرید و سرمایه گذاری ارز دیجتال دوژکوین می­پردازیم.

کسب اطلاعات و آشنایی و همچنین کار کردن با این ارز آسان است.

در بسیاری از کیف پول­های معتبر می توان به راحتی دوژکوین را مشاهده کرد. خرید و فروش این ارز حتی در مقادیر بسیار اندک نیز امکان پذیر است. از این رو انتقال و خرید و فروش این ارز به سادگی امکان پذیر است. به همین دلیل می­توان مطمئن بود که علی رغم قرار داشتن دوژکوین در رده ارزهایی با ارزش پایین اما جایگاه این ارز نسبت به سایر ارزها بهتر و بالاتر خواهد بود.

امکان ماینینگ دوژکوین

درست است که ماینیگ دوژکوین به صورت اتوماتیک و مکانیزه صورت می­گیرد. اما در حال حاضر به دلیل ارتباطش با ارز لایت کوین اگر سیستمی با سخت افزار قوی در اختیار دارید می­توانید با در اختیار قرار دادن کامپیوترتان به ماینرها بدون نیاز به صرف هزینه اضافی یا مصرف برق بالا دوژ رایگان بدست آورید.

بیشتر بدانید: بهترین کیف پول ارز دیجیتال دوج کوین

چند دلیلی توجه به دوژکوین DogeCoin در بازار ارزهای دیجیتال

امکان رشد بالای دوژکوین وجود ندارد

تا کنون ارزش سهام کلی دوژکوین در رتبه سی و سوم ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. با توجه به ارزش کل دارایی این ارز که معادل ۶۵۳ میلیون دلار است. هر چند این مبلغ بسیار قابل توجه است اما نباید از رشد چند برابری آن در ماه­های اخیر غافل شد. علی رغم امیدواری به رشد کردن بسیاری از ارزهای دیجیتال به واسطه بسیاری از رویدادهای مهم اما دوژکوین توانسته با پایداری بیشتری به رشد خود ادامه دهد. هر سهام دوژکوین معادل ۲۵ تومان است از این رو برای سرمایه گذاری بلند مدت نست به سایر ارزهای دیجتال مناسب­تر است.

سرمایه گذاران آسیایی به دوژکوین علاقه بسیاری دارند.

به تازگی عده زیادی از سرمایه گذاران آسیایی از کشورهای چین، ژاپن و کره جنوبی برای سرمایه گذاری در دوژکوین اظهار علاقه کرده­اند دوژکوین نه تنها نادیده گرفته نشده بلکه مورد توجه این سرماهی گذاران قرار گرفته است. به عبارت دیگر دوژکوین در جنوب شرق آسیا به سرمایه گذاری مدرن تبدیل شده است.

مطالعه بیشتر: آموزش استخراج ارز دیجیتال دوج کوین

مقاومت دوژکوین در مقابل ناپدید شدن در بازارهای ارز دیجیتال

هر چند دوژکوین در مقابل ابر ارز کوین­های دیجیتال یعنی بیت کوین ازرش ریالی پایینی دارد. اما توانسته در بازار ارزهای دیجیتال که مملو از ارزهای متنوع است همچنان حضور داشته باشد و حتی رشد کند. با وجود اینکه ظهور دوژکوین مانند یک جوک است اما در مقایسه با ارزهای مثل پاندا مقاومت بی نظیری دارد و توانتسه خود را به اثبات برساند. از این رو از دوژکوین به عنوان یک ارز با ثبات نام می برند که روزانه به ارزش معاملاتی آن افزوده می­شود.

البته در این مسیر خطراتی نیز وجود دارد به عنوان مثال در بهار سال گذشته دوژکوین مورد کلاهبرادی قرار گرفت اما در حال حاضر در حال ورود پر قدرت به مرحله ای تازه از معاملات است که می­تواند سال جاری را به سالی پر از اتفاقات هیجان انگیز تبدیل کند.

امیدواریم ازاین ۵ دلیل برای توجه خاص به دوژکوین DogeCoin در بازار ارزهای دیجیتال! که در بالا گفته شد بیشترین استفاده را برده باشید و نظرات خود را با ما زیر این پست به اشتراک بگذارید.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.