Ethereum (ETH)
$۲۱۹.۳۴
+۷.۳۴%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۲۳۳.۳۷
+۴.۱۵%
Litecoin (LTC)
$۷۵.۴۲
+۲.۹۳%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۰۴
+۳.۴۸%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
+۴.۲۴%
Ripple (XRP)
$۰.۲۹

OKEx:بستر های نرم افزاری تجزیه و تحلیل داده ها را برای تجارت راه اندازی می کند

0 34

Exchange OKEx بستر های نرم افزاری تجزیه و تحلیل داده ها را برای تجارت راه اندازی می کند: OKEx مبادله دارایی دیجیتالی مستقر در مالت، یک پلت فرم بینش جامع جدید را راه‌اندازی کرده‌است که
تمایلات تجارت برای مشتقات را پوشش می‌دهد.

براساس یک خبر رسمی که به اشتراک گذاشته شده‌است، این پایگاه به کاربران OKEx اجازه می‌دهد تا داده‌های زمان واقعی را در آینده تبادل و بازار مبادله دائمی برای ۹ نشانه اصلی، از جمله the، BTC، ETH، و XRP ببینند.

این پلت فرم شش شاخص از رونده‌ای بازار را به شرح زیر ارایه می‌کند: نسبت موقعیت‌های بلند / کوتاه‌مدت، پایه، سود باز و حجم مبادلات، خرید / فروش، شاخص احساسات تاجران بالا و سود میانگین تجاری بالا.

طبق اعلام این خبر، هدف از این برنامه داده بازار مبادله ابدی ” اطلاعات تجاری بی طرفانه برای مشتریان است تا بتوانند به خودشان اطلاع‌رسانی کنند و استراتژی‌های تجاری را در بازار مشتقات ایجاد کنند.

اندی Cheung، رئیس عملیات در OKEx، اظهار داشت که تجارت مشتقات می‌تواند به طور خاص به مهارت نیاز داشته باشد:

” تجارت مشتقات به منحنی یادگیری steeper نیاز دارد چون استفاده از حاشیه و اهرم را در بر می‌گیرد. زمانی که متوجه شدیم داده‌های زیادی در بازار موجود نیست که به کاربران کمک کند تا رونده‌ای بازار را تحلیل کنند، ما تصمیم گرفتیم که ابزاری بسازیم که به نفع کاربران باشد. به همین دلیل است که ما این پلت فرم داده بزرگ را راه‌اندازی کردیم و ما افتخار می‌کنیم که بگوییم که ما اولین کسی هستیم که در صنعت هستیم تا این نوع داده را فراهم کنیم.”

تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ برای مبادله اطلاعات

پایگاه اصلی cryptocurrency Coinbase، که شامل یک تبادل الکترونیکی و سرویس کیف پول است، شروع به ارائه سیگنال‌های تجاری به کاربران خود در روز ۱۷ جولای کرد.

بیشتربدانید: تام لی: کاهش نرخ سود بانک مرکزی آمریکا به بیت کوین کمک میکند

گفته می‌شود که Coinbase با استفاده از داده‌های جمعی برای فراهم آوردن اطلاعات در مورد فعالیت دارنده، زمان نگهداری معمول و محبوبیت، و همبستگی قیمت به عنوان سیگنال‌های تجاری استفاده می‌کند. این تجزیه و تحلیل به کاربران امکان ایجاد استراتژی‌های تجاری سفارشی و آگاهانه را می‌دهد که بر اطلاعات فراتر از قیمت خام و سایر داده‌های بازار پایه تکیه می‌کنند.

 

منبع cointelegraph

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.