Ethereum (ETH)
$۲۱۹.۳۴
+۷.۳۴%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۲۳۳.۳۷
+۴.۱۵%
Litecoin (LTC)
$۷۵.۴۲
+۲.۹۳%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۰۴
+۳.۴۸%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
+۴.۲۴%
Ripple (XRP)
$۰.۲۹

لایت کوین : کارت اعتباری ارز دیجیتال خود را عرضه می کند

0 45

لایت کوین : کارت اعتباری ارز دیجیتال خود را عرضه می کند : این بنیاد قصد دارد با همکاری مشترک با صرافی بیباکس(Bibox) و شرکت بلاک چین ترینیو(Terino) به طور مشترک کارت اعتباری ارز دیجیتال را با عنوان بلاک کارت(Block Card) در اختیار کاربران قرار دهد.

کارت اعتباری ذکر شده به کاربر این اجازه را می دهد که سرمایه خود را در فروشگاه های سراسر جهان که این کارت برایشان اعتبار دارد، به صورت آنلاین خرج کنند.

شما به عنوان یک کاربر می توانید ارزهای دیجیتالی مانند لایت کوین، توکن صرافی بیباکس و توکن شرکت ترینو را در کارت خود ذخیره و نگه داری و آن را در هر جا که بخواهید خرج کنید.

جایگاه صرافی بیباکس در این پروژه به عنوان سرویس نگه داری خواهد بود که سرمایه گذاران می توانند سرمایه خود را تا بیش از ۲۰۰ میلیون دلار به وسیله آن نگهداری کنند. ترینو نیز پلتفرمی اختصاصی را برای این کارت فراهم خواهد نمود.

لایت کوین : کارت اعتباری ارز دیجیتال خود را عرضه می کند

این کارت توسط بنیاد لایت کوین و صرافی بیباکس، کیف پول رسمی لایت کوین (Loaf Wallet)و صرافی بیباکس را تلفیق می کند تا به گفته تیم لایت کوین اتفاق و مشارکتی هیجان انگیز که یاری رساننده اهداف تیم بیت کوین مبنی بر ایجاد قابلیت های استفاده بیشتر برای بهره برداری از لایت کوین و خرج کردن آن در زندگی روزمره است، روی دهد.

پلتفرم بلاک کارد ترینو و موتور صرافی بیباکس دسترسی بی سابقه و منحصر به فردی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا بتوانند از LTC های خود در سراسر جهان برای انواع و اقسام خرید و فروش ها استفاده کنند.

مطالعه بیشتر :نصف شدن پاداش استخراج لایت کوین و اثر مثبت آن روی بیت کوین

با آغاز چنین روندی بنیاد لایت کوین نیز به جمع آن دسته از صنایعی پیوست که عرضه کننده کارت های اعتباری ارزهای دیجیتال می باشند. چندی پیش صرافی ارز دیجیتال کوین بیس خدمات کارت های اعتباری خود را تا ۶ کشور اروپایی گسترده سازی کرد و به کاربران خود این اجازه را داد تا دارایی های دیجیتال خود را در این مناطق خرج کنند.

در ماه مارس، شرکت ویزا با ارائه و انتشار چندین موقعیت شغلی در حیطه ارزهای دیجیتال و بلاکچین، بازار کار شغل های مرتبط با رمز ارز ها را گسترده تر ساخت.

بعد از ظهور ارز های دیجیتال و بیت کوین به عنوان اولین آن ها، شغل های وابسته به این صنعت در زمره بازار کارهای در حال رشد قرار گرفت.

طی این اقدام به نظر می رسد که این شرکت به دنبال فردی با درک و دانشی مناسب از فناوری دفتر کل توزیع شده و صنعت ارز دیجیتال برای سمت مدیر فنی ویزا فین تک در دفتر پالو آلتو(Palo Alto) می باشد.

 

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.