Ethereum (ETH)
$۲۲۰.۶۲
+۴.۳۳%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۰۵۹.۴۷
-۱.۲۶%
Litecoin (LTC)
$۷۷.۰۳
-۲.۱۲%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۱۱
-۲.۶۶%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
-۳.۴۸%
Ripple (XRP)
$۰.۳۱
-۲.۷۷%

حجم معاملات Kraken OTC Desk Head از سال ۲۰۱۸ ،۲،۰۰۰٪ افزایش یافته

0 114

حجم معاملات Kraken OTC Desk Head از سال ۲۰۱۸ ،۲،۰۰۰٪ افزایش یافته : نلسون ماینیر ، رئیس معاملات بدون نسخه (OTC) در سکوی اصلی رمزنگاری کراکن ، اظهار داشته است که معاملات میز OTC در هر ماه از ابتدای سال گذشته تاکنون ۲۰ برابر شده است.

ماینیر سخنان خود را در اپیزود پادکست Block ، Scoop ، در ۲۰ آگوست بیان کرد و ماینیر همچنین اظهار داشت که “بیت کوین و اتریوم رمز ارزهای بزرگ هستند – نهنگ میز ما” ، علاوه بر این تخمین می زند که بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH)، بیت کوین کش (BCH) ، مونرو (XMR) و تتر Tether (USDT) پنج ارز رمزنگاری شده اصلی بر اساس حجم بودند.

مطالعه بیشتر: بانک ها در رابطه با بیت کوین و بیت کوین کش چه می کنند؟

ماینیر همچنین پیش بینی های خود را در مورد قیمت بیت کوین ارائه داد و گفت:

“من نمی بینم که تقاضا برای این دارایی کم شود. اما من می دانم که عرضه به نوعی نصف می شود ، و فکر می کنم چیز دیگری که من درباره بیت کوین می دانم این است که قیمت بالاتر بهترین ابزار بازاریابی است که ما داریم. “

دادخواست کراکن در مورد موقعیت OTC

در ماه آوریل ، جاناتان سیلورمن ، کارمند سابق کراکن ، از این ۹۰۰ هزار دلار به سکو شکایت کرد. براساس گزارش ها ، سیلورمن میز تجارت کرواکین در نیویورک را اداره می کرد ، اما طبق توافق شفاهی با جس پاول ، بنیانگذار کراکین ، جبران نشد. سیلورمن علاوه بر این اظهار داشت که کراکین دروغ می گوید که در نیویورک فعالیت نمی کند. سیلورمن در دادخواست خود گفت:

وی اظهار داشت: “نادرست به نمایندگان تنظیم کننده دولت و دولت مبنی بر عدم فعالیت در نیویورک؛ هنگامی که در واقعیت ، عملکرد OTC Kraken و معاملات OTC (از جمله ورود به سیستم مبادله Kraken و انتقال سیم مذاکره) تقریباً به طور انحصاری در نیویورک اتفاق افتاد. “

با این حال ، سخنگوی کراکین ، کریستینا وی ، اظهار کرد که سیلورمن “هم دروغ بوده و هم توافق نامه محرمانه بودن او را نقض کرده است.”

مشکلات وب سایت Kraken

اخیراً Kraken با وب سایت و رابط برنامه نویسی برنامه (API) خود دچار مشکلاتی شده است. در تاریخ ۱۳ آگوست ، کراکین در توییتر اعلام کرد که گزارشاتی درباره مسائل مربوط به اتصال ، هم برای سایت و هم برای API خود دریافت می کند.

 

منبع cointelegraph

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.