Ethereum (ETH)
$۲۱۹.۳۴
+۷.۳۴%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۲۳۳.۳۷
+۴.۱۵%
Litecoin (LTC)
$۷۵.۴۲
+۲.۹۳%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۰۴
+۳.۴۸%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
+۴.۲۴%
Ripple (XRP)
$۰.۲۹

معرفی تعدادی از بهترین و امن ترین کیف پول های ارز اتریوم ۲۰۱۹

0 68

معرفی تعدادی از بهترین و امن ترین کیف پول های ارز اتریوم ۲۰۱۹ ، در حال حاضر اتریوم از لحاظ حجم دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار پس از بیت کوین محسوب می شود. به این دلیل خیلی از سرمایه گذاران به طرف اتریوم روی می آورند و به شکل عادی این موضوع تقاضا را برای کیف پول های ایمن تر اتریوم بیشتر کرده است. از جمله مواردی که باید تمامی کیف پول های ایمن ارزش دیجیتال داشته باشند می توان به برخی از آنها در پایین اشاره کرد:

  • کلید های خصوصی: کیف پول ها می بایست به شکلی باشند که مدیریت کلید های خصوصی را در اختیار کاربر قرار بگیرد.
  • برای استفاده راحت باشند: می بایست کیف پول دارای UI ظریف و متوازن باشد تا باعث راحتی استفاده آن شود.
  • گروه توسعه: می بایست گروه توسعه فعالی به همراه داشته باشد.
  • پشتیبانی و امنیت: می بایست خصوصیات پشتیبانی و بازیابی را هم داشته باشد.
  • هماهنگی: می بایست با سیستم عامل های گوناگون هماهنگ باشد.

معرفی بهترین و ایمن ترین کیف پول های اتریوم

چنان چه کیف پول یکی از موارد ذکر شده را نداشته باشد، کوین های افراد می توانند در ریسک باشد و در این حالت احتمال دارد مشکلات بزرگی را برای کاربران به وجود آورد. زمانی که درپی کیف پول هستید، اطمینان حاصل کنید که موارد ذکر شده را داشته باشد و بعد کوین های خود را در آن جا ثبت کنید.

چنان چه تمایل داشته باشید با استفاده از بیت کوین و یا یک ارز دیجیتال دیگر به سرعت به اتریوم دسترسی داشته باشید، از ابزارهای پایین می توانید استفاده کنید. در اینجا ما بهترین کیف پول های اتریوم را برای لیست کرده ایم. تمامی آن ها موارد ذکر شده بالا را دارند و در ادامه بهترین اکسچنج های بازار اتریوم را نام برده ایم: changelly – cex – kucoinbinance

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

یکی از ارزان ترین کیف پول های سخت افزاری برای اتریوم محسوب می شود. در این جا اتر به شکل آفلاین روی ابزار ثبت می گردد. هر زمان که تمایل داشته باشید اتر را استفاده کنید ، Ledger آن را با بهره گیری از کلید خصوصی ثبت شده بر روی ابزار امضا خواهد کرد. و این امکان برای شما فراهم شده است که در این کیف پول هم اتریوم و هم اتریوم کلاسیک را ثبت کنید. فیلم هایی درباره Ledger وجود دارد که می بایست مورد بررسی قرار گیرند تا همه چیز را درباره آن یاد بگیرید.

لجر نانو اس بهترین و امن ترین کیف پول های ارز اتریوم 2019

از جمله موارد خوبی که می توان درباره Ledger Nano S گفت این است که دارای یک صفحه OLED کوچک هستند که به شما اجازه خواهد داد که تراکنش های خود را مدیریت کنید. امنیت به اندازه ای قوی است که کاربر می تواند از Ledger خود حتی بر روی رایانه هک شده هم استفاده کند.

کیف پول سخت افزاری Trezor

از همین ابتدا باید این را به شما بگوییم که کیف پول Trezorh نخستین کیف پول ساخته شده برای بیت کوین است. ولی در حال حاضر Trezor قادر است برای اتریوم هم با استفاده از سطح کاربری شبکه ای My Ether Wallet استفاده شود.

ترزور معرفی تعدادی از بهترین و امن ترین کیف پول های ارز اتریوم 2019

آن اتر را به شکل آفلاین روی یک تراشه الکترونیک ایمن قرار می دهند که تنها موقعی که با پسورد خود وارد می شوید، شروع به کار کند. و می توان گفت که این کیف پول ابزار سبک و قابل حملی می باشد و در ۳ رنگ سفید، خاکستری و مشکی وجود دارد و قیمت آن تقریباً ۹۹ دلار می باشد.

کیف پول تلفن همراه جکس Jaxx

کیف پول Jaxx قادر است یک چندین دارایی را پشتیبانی کند که به وسیله ی کمپانی Decentral در کانادا ساخته شده است. این کیف پول قادر است چندین ارز دیجیتال از جمله اتریوم را پشتیبانی کند و طراحی ظریف با خصوصیات امنیتی قوی دارد.

در این کیف پول، کلید های خصوصی هیچوقت ابزار را ترک نمی کنند و خصوصیاتی مثل کلید های سید فرد را قادر می سازد که وجوه خود را هر زمان که احتیاج بود بازگردانی کند. این کیف پول یک جامعه توسعه یافته فوق العاده ای دارد که مراقب نوآوری و نگهداری این محصول می باشند.

جکس jaxx بهترین و امن ترین کیف پول های ارز اتریوم 2019

از این کیف پول می تواند در سیستم عامل های اندروید، iOS، Mac OS، ویندوز و لینوکس استفاده کرد. آن ها در ماه های آینده قرار است که یک کیف پول سخت افزاری را هم بسازند.

پلتفرم های قابل استفادهIOS – لینوکس – مک  – افزونه کروم – اندروید – ویندوز
حریم خصوصینیاز به رجیستر یا اطلاعات فردی ندارد
پشتیبانی از قرارداد هوشمنددارد

کیف پول Atomic برای کامپیوتر

این کیف پول یک روش پایانی برای اتریوم و توکن های ERC20 محسوب می شود. این کیف پول باعث می شود که فرد به ثبت، مبادله و خرید اتریوم با کارت بانکی بپردازد. در سال های بعد، اتریوم با بهره گیری از Atomic Swaps برای مبادله استفاده می شود که روشی کاملا غیر متمرکز برای مبادله کریپتو و بدون درگیر کردن واسطه ها می باشد.

اتومیک والت atomic بهترین کیف پول اتریوم

Atomic Wallet بیشتر از ۳۰۰ ارز دیجیتال را مورد پشتیبانی قرار می دهد و یک سطح کاربری برای تمامی توکن های ERC20 را ایجاد می کند. به طور کلی شکار قادر است یک آدرس تماس وارد کند و کوین سفارشی خود را در این کیف پول داشته باشد. این کیف پول، کلید های خصوصی شخص را بر روی ابزار رمزگذاری خواهد کرد و به کاربر دسترسی و کنترل کامل بر وجوه را خواهد داد. این کیف پول حدودا برای هر سیستم عامل کامپیوتر وجود دارد و به در روزهای ایند برای اندروید و iOS هم ساخته می شود.

کیف پول کامپیوتر اگرودوس (Exodus)

Exodus نخستین کیف پول کامپیوتر چند ارزی به شمار می رود. و می توان به شکل رایگان از آن استفاده کرد، و دارای یک UI جذاب است. به محض این کیف پول را باز کردید، یک نمودار پای کل پورتفوی شما را نشان خواهد داد. آن از چندین ارز دیجیتال از جمله اتریوم پشتیبانی می کند و نخستین کیف پول رایانه می باشد که Shape Shift بر روی آن ساخته شده تا کاربران به مبادله ارز های دیجیتال بپردازند.

با این حال، برای بهره گیری از Exodus می بایست به اینترنت همیشه متصل باشید ولی نگران نباشید چرا که کلید های خصوصی کاربر هیچوقت ابزار او را ترک نمی کنند. خصوصیاتی مثل بازگردانی ایمیل در یک کلیک و کلید های سید پشتیبان برای احیای کیف پول، امنیت وجوه را تضمین خواهد کرد.

آپدیت: در حال حاضر Exodus بیشتر از صد ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند. آن ها علاوه بر Shape Shift صرافی های همکار بسیاری دارند که این یعنی دارایی های قابل معاوضه بیشتری ارائه می شود. تامین نقدینگی از جانب همکاران گوناگون، مبادله را در Exodus سریع تر و مطمئن تر کرده است.

اگزدوس - اکسدوس بهترین کیف پول اتریوم

این کیف پول به ایمیل شخصی شما احتیاجی ندارد که البته این گزینه برای اشخاصی که تمایل دارند لینک پشتیبان ایمیل را داشته باشند، موجود است. می توان هر آدرس ایمیلی را برای این کار استفاده کرد و یا حتی اصلا از ایمیل استفاده نکنید. این ایمیل فقط یکبار و برای فرستادن لینک پشتیبان استفاده می شود. حریم خصوصی بسیاری برای Exodus مهم است و آن ها هیچ نوع داده شخصی کاربر را حتی آدرس ایمیل را هم ثبت نمی کنند. کاربران Exodus همین طور قادر هستند به ارسال و دریافت وجوه از قرارداد های هوشمند بپردازند.

پلتفرم های قابل استفادهویندوز – لینوکس – مک
حریم خصوصیبه ایمیل شخصی نیاز دارد
پشتیبانی از قرارداد هوشمندندارد

کیف پول کامپیوتر Mist

این کیف پول جز کیف پول های رسمی اتریوم محسوب می شود. زمانی که این کیف پول را نصب کنید، یک زمان می برد تا آغاز به کار کند به دلیل اینکه با همه نود های اتریوم سازگاری دارد. پس از اجرای این فرآیند، کاربر را به تنظیم یک پسورد ایمن تشویق خواهد کرد. شما می بایست این پسورد را به خاطر بسپارید چرا که اگر آن را از یاد ببرید، راه دیگری برای دسترسی به این کیف پول نخواهید داشت.

این فرآیند به شکل عادی و مثل هر کیف پول دیگر می باشد. در این کیف پول، فرد به یک جفت از کلید های خصوصی و عمومی برای اجرای تراکنش ها دسترسی دارد. نیازی نیست درباره امنیت نگرانی داشته باشید چرا که کلید های خصوصی فرد بر روی ابزار قرار دارند. Mist هم با بهره گیری از Shape Shift امکان مبادله ارز های دیجیتال را ایجاد کرده است.

پلتفرم های قابل استفادهویندوز – لینوکس – مک
حریم خصوصینیازی به رجیستر کردن یا اطلاعات فردی ندارد
پشتیبانی از قرارداد هوشمنددارد

کیف پول کامپیوتر متامسک MetaMask

می توان گفت که کیف پول Meta Mask یکی از کیف پول های محبوب برای اتریوم محسوب می شود. و مثل یک مرورگر برای دسترسی به شبکه اتریوم می باشد. این کیف پول نه تنها کاربر را قادر به ذخیره و ارسال اتریوم می شود بلکه به او اجازه خواهد داد تا به برنامه های غیر متمرکز اتریوم را هم دسترسی داشته باشد. این کیف پول دارای یک طراحی بصری می باشد که کاربر می تواند سریعا از شبکه آزمایشی به شبکه اصلی اتریوم وضعیت را تغییر دهد.

بهترین کیف پول اتر - متا مسک

در این کیف پول، کلید های خصوصی رمزگذاری شده بر روی دستگاه فرد ثبت شده اند که کاربر قادر است هر موقع که می خواهد آن ها را بیرون آورد.

پلتفرم های قابل استفادهافزونه  گوگل کروم و فایرفاکس
حریم خصوصینیازی به رجیستری یا اطلاعات فردی ندارد
پشتیبانی از قرارداد هوشمندندارد

مطالعه بیشتر : آموزش ساخت کیف پول برای ارزهای دیجیتال (قدم به قدم و تصویری) btc.com

کیف پول شبکه ای مای اتر ولت My Ether Wallet

کیف پول My Ether Wallet با سایر کیف پول های سنتی دیگر فرق دارد چرا برعکس سایر کیف پول های شبکه ای در اینجا خود کاربر کلید های خصوصی را بر روی دستگاه خود مدیریت می کند. و این را هم باید گفت که این کیف پول متن باز است و سرور شخص ثالث ندارد که در اینجا شما قادر هستید به نوشتن و دسترسی به قراردادهای هوشمند بپردازید. امکان مبادله بیت کوین به اتریوم و برخلاف این کیف پول تعبیه شده است. شخص قادر است Ledger Nano و یا Trezor خود را هم متصل کند تا به وجوه خود در محیط مرورگر My Ether دسترسی پیدا کند.

پلتفرم های قابل استفاده افزونه گوگل کروم – کیف پول وب
حریم خصوصینیازی به رجیستر کردن یا اطلاعات فردی ندارد
پشتیبانی از قرارداد هوشمنددارد

کیف پول شبکه ای کوین بیس (Coinbase)

یکی از محبوب ترین کیف پول های بین کوین ، کوین بیس است. این کیف پول اتریوم را هم پشتیبانی می کند. این کیف پول چنان چه که به کشور شما خدمات عرضه کند، روشی سریع و ارزان برای ثبت اتریوم به شمار می رود. که برای استفاده از کوین بیس می بایست اقدامات پایین را انجام دهید:

در کوین بیس ثبت نام کنید.

آدرس عمومی خود را بگیرید.

اتریوم خود را به آدرس عمومی کوین بیس منتقل کنید.

اتریوم را بر روی کوین بیس ثبت کنید.

پلتفرم های قابل استفاده اندروید – کیف پول وب – IOS
حریم خصوصینیاز به رجیستر ایمیل و اطلاعات فردی دارد
پشتیبانی از قرارداد هوشمندندارد

ولی مشکل کار در اینجاست که کلید های خصوصی در کنترل شما نیست چرا که بر روی سرور های میزبانی شده کوین بیس ثبت شده اند. می توان گفت که این روش در زمان کوتاه برای ثبت اتریوم مناسب خواهد بود. چنان چه تمایل داشته باشید که اتریوم های خود را برای زمان طولانی نگه دارید، پیشنهاد می کنیم که از کیف پول کاغذی یا سخت افزاری استفاده نمایید.

کیف پول سخت افزاری KeepKey

می توان گفت که این کیف پول جز گران ترین کیف پول های سخت افزاری برای اتریوم محسوب می شود که اتریوم های شما را در یک محیط آفلاین نگهداری می کند و همان خصوصیات Ledger Nano S و یا Trezor را عرضه می کند.

کیپ کی - بهترین کیف پول اتریوم در سال 2019

این کیف پول سخت افزاری از این ۲ رقیب خود صفحه بزرگ تری دارد و اندکی سنگین است. بدنه پلاستیکی Keep Key آن را در مقابل رویداد هایی مثل افتادن و … آسیب پذیر می کند. چنان چه این سطح کاربری این کیف پول را می خواهید، Keep Key می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

۱۰ کیف پول برجسته اتریوم

اتریوم هنوز جوان می باشد و در بازار می تواند توسعه پیدا کند. به همین دلیل که اکوسیستم کیف پول در حال حاضر، گزینه های بسیار محدودی دارد. ولی من اطمینان دارم که همچنان که این تکنولوژی تکامل پیدا می کند، کیف پول های تازه اتریوم برای هر نوع کاربری موجود خواهند بود. به شکل دائم مراقب اخبار هیجان برانگیز اتریوم در این حوزه باشید. امیدوارم این مطلب در انتخاب کیف پول مناسب اتریوم به شما کمک کند. نظرات خود را درباره کیف پول های اتریوم که استفاده کرده اید را با ما در میان بگذارید.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.