Ethereum (ETH)
$۲۲۰.۶۲
+۴.۳۳%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۰۵۹.۴۷
-۱.۲۶%
Litecoin (LTC)
$۷۷.۰۳
-۲.۱۲%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۱۱
-۲.۶۶%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
-۳.۴۸%
Ripple (XRP)
$۰.۳۱
-۲.۷۷%

قانون های مهمی که قبل از سرمایه گذاری در بیت کوین باید رعایت کنید

0 83

قانون های مهمی که قبل از سرمایه گذاری در بیت کوین باید رعایت کنید : بیت کوین توانست سطح ۱۱۰۰۰ دلار را بشکند و بیشترین میزان سود را در بین دیگر ارزهای بزرگ رمزنگاری به دست آورد.

بر اساس گفته گاوین اسمیت، نماینده آفریقا در شرکت مشاوره مالی deVere Acuma ، ارزهای رمزنگاری، قادر هستند تا راهی سودآور جهت سرمایهگذاری باشند، به این شرط که در استفاده از آن ها، از اصول خاصی پیروی کنند.

وی همچنین اضافه کرد:

بیشترین نگرانی ها از این بابت است که بیشتر دولت ها هنوز هم سیاست های مالی منسجمی را برای این فناوری شکل نداده اند که همین امر باعث شده است تا سرمایه گذاران بابت تغییر ناگهانی احتمالی در قوانین معامله، قانونی بودن و یا وضعیت مالیات آن دچار ترس شوند.

 

در اوایل سال جاری، بانک ذخیره آفریقای جنوبی (SARB) طی یک بخشنامه، قوانینی محکم تر را برای ارزهای رمزنگاری ارائه نمود و در آن، خطرات موجود در معامله محصولی مالی و غیرقانونی برای مردم را مورد اشاره قرار داد.

اسمیت توضیح داد که خوشبختانه در این بخشنامه بیان شده است که آفریقای جنوبی، هم اکنون مایل به ممنوع کردن خرید، فروش، نگهداری و یا انجام پرداخت ها به واسطه دارایی های دیجیتال نیست.

اسمیت، جدای از بحث وضعیت مقررات در آفریقای جنوبی، اظهار داشت که لازم است سرمایه گذاران در زمان خرید یک ارز رمزنگاری، محتاطانه عمل کنند.

مطالعه بیشتر:نحوه استفاده از استخر استخراج بیت کوین

وی همچنین اضافه می کند که گام های پایین، باید در زمان سرمایه گذاری بر روی ارزهای رمزنگاری انجام شوند

اطلاعات خود را بالا ببرید

هرگز بدون درک این مسئله که دقیقاً در حال انجام دادن چه کاری هستید، به بازار ارزهای رمزنگاری وارد نشوید. ارزهای رمزنگاری، پیچیده هستند.

با این حال اینترنت می تواند اطلاعات زیادی را در خصوص این ارزها در اختیار شما قرار دهد تا شیوه عملکرد تمام سیستم و نیز شیوه خرید آن، برای شما قابل درک شود.

مثل سایر سرمایه گذاری ها، چیزی که انجام می دهید بسیار مهم و حیاتی است. این محیط تجاری، برای بیشتر سرمایه گذاران، محیطی کاملاً جدید است؛ به همین خاطر لازم است مطمئن شوید که چگونه می توانید از دارایی های خودتان استفاده نموده و آن ها را انتقال دهید.

یک ارائه دهنده معتبر ارز رمزنگاری را پیدا کنید

در آگوست سال ۲۰۱۸، ۱۸۰۰ ارز رمزنگاری وجود داشت. این مسئله به نظر بعید می آمد که به جز بیت کوین و برخی از ارزهای رمزنگاری معروف از جمله اتریوم، بیت کوین کش، ریپل و اییاس، تمام آنها موفق شوند که به رشد و تحول خود در سال های آینده ادامه دهند.

با این حال شاید قصد داشته باشید که در یک ارز کم تر شناخته شده که پتانسیل رشد بیشتری دارد سرمایه گذاری نمایید. فرقی ندارد از چه طریقی می خواهید سرمایه گذاری کنید، به هرحال لازم است مطمئن شویدکه دلیل مناسبی جهت رفتن به سراغ آن ارز رمزنگاری مورد نظر دارید.

مسئولیت امنیت دارایی های خودتان را به عهده بگیرید

دقیقا مثل سایر دارایی ها، ارزهای رمزنگاری هم در خطر سرقت هستند. با توجه به این که ارزهای رمزنگاری غیر متمرکز هستند، پس در صورتی که پول شما در دسترس یک گروه غیرمجاز قرار بگیرد، دیگر هیچ گونه بانک مرکزی و یا دلالی وجود نخواهد داشت که بتوانید به آن مراجعه کنید.

به همین علت لازم است که دارایی های خودتان را در محلی امن نگهداری کنید. صرافی رمزنگاری شما، لایه های امنیت زیادی را به منظور جلوگیری کردن از وقوع تخلفات ارائه می کند. با این حال، طبق توصیه کارشناسان، مناسب ترین شیوه برای نگهداری ایمن دارایی خود، استفاده از کیف پول آفلاین است.

به این دلیل که به اینترنت وصل نیست که در نتیجه باعث می شود هک کردن آن هم غیرممکن باشد.

اسمیت افزود:

ارز دیجیتال، یک دنیای باشکوه دارد و سرمایه گذاری در چیزی که از آن به عنوان آینده پول یاد می شود، سود خوبی را برای سرمایه گذاران آگاه در پی خواهد داشت.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.