Ethereum (ETH)
$۲۱۹.۳۴
+۷.۳۴%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۲۳۳.۳۷
+۴.۱۵%
Litecoin (LTC)
$۷۵.۴۲
+۲.۹۳%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۰۴
+۳.۴۸%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
+۴.۲۴%
Ripple (XRP)
$۰.۲۹

درگاه اتریوم :شرکت امنیت و خدمات اینترنت

0 14

درگاه اتریوم :شرکت امنیت و خدمات اینترنت : استفاده مستقیم از درگاه اتریوم این امکان را ایجاد می کند که بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزاری، شرکت تامین کننده امنیت اینترنت کلودفلر(Cloudflare) قصد دارد این درگاه را به دسترسی های وب توزیع شده خود بیافزاید.

این اقدام به منظورتوسعه اکوسیستم صورت می گیرد که می تواند امنیت، سرعت و استفاده ی آسان تر از اینترنت را فراهم کند. با توجه به فناوری پیشرفته ی این در گاه، این امکان وجود خواهد داشت که هر دستگاهی بدون محدودیت های سخت افزاری و مشکلات فنی گذشته قابلیت اتصال را پیدا کند و با آن همکاری داشته باشد.

مطالب بیشتر:نام دامنه برای آدرسهای کیف پول،سرویس انتخاب نام اتریوم (ENS)

این درگاه می تواند قابلیت های مختلفی از قبیل بررسی بلاکچین و اضافه کردن المان های تعاملی را تأمین کند و با اجرای یک نود به ثبت و ایجاد قرارداد هایی جدید در اتریوم بپردازد. این رویداد به کاربران این امکان را خواهد داد که به راحتی قرار داد را به صورت رمز نگاری شده به شبکه بیافزایند.

با وجود تمام امکانات با ارزشی که این درگاه در اختیار کاربران خود قرار می دهد، تمامی این خدمات به صورت رایگان است و کاربر در قبال آن ها هیچ مبلغی نمی پردازد.

نیک سالیوان (Nick Sullivan)، به عنوان مدیر بخش رمزنگاری شده ی کلاودفلر اظهار می کند:

“از شبکه کنونی کلودفلر استفاده کنید چرا که در حال حاضر خدمات رایگان بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. “

 

کلودفلیر درگاه اتریوم کلاودفلر

 

سالیوان در گفته های خود بر جوان و نوپا بودن این سیستم تأکید بسیاری دارد و آن را زمینه ای مناسب برای افراد آماتور و غیر حرفه ای می داند. او همچنین بیان می کند که این سیستم می تواند مسیری مناسب برای ایجاد درآمد باشد. او میخواهد به دنیا نشان دهد که روش های دیگری نیز برای انجام محاسبات وجود دارد.

جاناتان هویلند در وبلاگ خود بیان می کند:

« این سیستم قابلیت این را دارد که افراد مبتدی و تازه کار را به کاربرانی حرفه ای تبدیل کند و در نهایت به وسیله ی افراد ایجاد شده تأثیری شگرف بر قسمت عظیمی از اینترنت اعمال شود.»

کلودفلر به عنوان تنها نقطه ی دسترسی موجود در میان درگاه ها از خود یاد می کند و اگر چنین باشد افزایش سرغت کانال پشتیبان آن را به یک قدرت متمرکز در شبکه تبدیل نخواهد کرد.

کاربران تازه وارد به این سیستم می توانند با قرار گرفتن در محیطی آزمایشی، امکانات این سیستم را تجربه کنند اما اگر میخواهید تمام امکانات اتریوم را به صورت مجازی تجربه کنید باید به RPC API دسترسی داشته باشید.

« سالیوان بیشتر کاربران کلودفلر را افرادی می داند که با هدف سرگرمی به دنبال آن آمده اند. او همچنین معتقد است که اتریوم و IPFS دو اسم بزرگ در فضای کوچک ارز های دیچیتال هستند که در میان جامعه ای بزرگتر و گسترده تر تا حد بالایی ناشناخته اند. او بیان می کند که یکی از اصلی ترین اهداف این اطلاعیه، توسعه و بهبود این پرونکل و استفاده از آن به عنوان روشی متفاوت برای انجام محاسبات می باشد.»

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.