اطلاعیه کیف پول کوین پیمنتز CoinPayments به کاربران ایرانی 

تحریم کیف پول CoinPayments بر کاربران ایرانی

0 28
۲ min read

تحریم کیف پول CoinPayments بر کاربران ایرانی :کوین ‌پیمنتز (CoinPayments) کیف پول‌ ارز رمزنگار و سرویس پرداخت، به کاربران خود اطلاعیه ای فرستاد و طی آن اعلام نمود که قصد دارد خدمات خود را برای ساکنان بعضی از کشورها از جمله کشور ایران مسدود کند.

بر اساس گزارش ارز دیجیتال، کوین‌ پیمنتز، که یکی از سایت‌های ارائه‌ دهنده درگاه پرداخت و کیف ‌پول ارزهای دیجیتال است و کاربران ایرانی زیادی از آن برای ذخیره ارزهای دیجیتال خود، مخصوصا ریپل، استفاده می‌کنند، با ارسال ایمیلی به کاربرانش اعلام کرد که دسترسی خدمات خود را به روی ساکنین چند کشور از جمله ایران می‌بندد.

مطالعه بیشتر:آموزش ساخت کیف پول بیت کوین

کاربران ثبت ‌نامی کشورهایی که در ایمیل ذکر شده اند، فقط سی روز فرصت دارند که دارایی‌های خود را به یک کیف پول دیگر انتقال دهند.

متن اطلاعیه شده به صورت زیر است:

« کوین ‌پیمنتز خدمات خودش را در کشورهای پایین خواهد بست.
جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره‌‌ شمالی)، جمهوری، وانواتو، لائوس، ایران، سوریه، افغانستان، عراق، بنگلادش، الجزایر، کامبوج، سودان، اریتره، کنگو، ساموآی آمریکا، زامبیا، نپال، بوسنی، یمن، لیبی، اردن، لبنان، پاکستان، قطر، سومالی و همچنین ایالت‌های پایین در ایالات متحده آمریکا: نیویورک و واشینگتن »

 اطلاعیه کیف پول CoinPayments به کاربران ایرانی 

در ادامه اطلاعیه این گونه گفته شده که لازم است کاربران ثبت نام کرده در هر کدام از کشورهای نام برده، طی مدت سی روز از زمانی که این ایمیل را دریافت می کنند، مبالغ خودشان را به کیف پول دیگری منتقل کنند.

« در شرایطی که حساب شما در یکی از این کشورهای ذکر شده ثبت گردیده است، از هنگام دریافت نمودن این ایمیل، سی روز مهلت دارید تا پول های خودتان را به یک کیف پول دیگر انتقال دهید. »

در ایمیل ارسال شده، به این مورد نیز اشاره کرده اند که اگر کاربری این ضرب‌الاجل سی روزه را از دست دهد و مسدود شود، در آن حالت کاربر مسدود شده قادر خواهد بود تا جهت خارج نمودن دارایی‌های خود، به ارسال تیکت پشتیبانی اقدام نماید.

« در شرایطی که این زمان‌ بندی سی روزه را از دست دادید: لطفا از طریق تیکت پشتیبانی با کوین ‌پیمنتز تماس گرفته تا یکی از اپراتورهای ما، مقدار وجه باقی مانده را به آدرس کیف پول انتخاب شده از طرف شما منتقل نماید. »

در آخر، در این اطلاعیه تاکید شده که حساب همه کاربرانی که در کشورهای اعلام‌ شده ثبت‌ نام کرده اند، غیر فعال خواهد شد.

« لطفا این نکته را مورد توجه قرار دهید که همه حساب‌های ثبت گردیده در هر کدام از محل‌های ذکر شده، برای همیشه غیر فعال خواهند شد. »

در همین هفته‌های اخیر، این چندمین دفعه¬ای است که کسب‌ و کارهای مربوط به ارز دیجیتال، خدمات خودشان را برای برخی از کشورها مسدود می نمایند. پیش از این هم سایت‌های بزرگی از جمله لوکال‌ بیت کوینز و بایننس ، اقداماتی شبیه به این را انجام داده بودند.

درباره این مطلب گفت و گو کنید

avatar
  اعلان  
اطلاع از