وجود باگ ۵ سال در پلتفرم تریدینگ ویو توسط تحلیل گر ارز دیجیتال

0 39
۲ min read

 وجود باگ ۵ سال در پلتفرم تریدینگ ویو توسط تحلیل گر ارز دیجیتال: شخصی به اسم Cryptoteddybear در تاریخ ۱۳ ژوئن یا ۲۳ خرداد در توئیتی که در توتیتر منتشر کرد و اخیرا در فضای مجازی نیز منتشر شد ادعا کرده است که توانسته امواج الیوت را بصورت واقعی مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.

او ادعا کرده است یک باگ ۵ ساله در وسیله‌ی تحلیل فنی لایه‌های درست شده فیبوناتچی در سرویس معروف و دوست داشتنی بررسی و تحلیل و نمودار تردینگ‌ویو TradingView موجود است.

برای پیش‌بینی تحرکات‌ سرمایه در عرصه‌ بازارهای مالی از امواج الیوت که قانونی درون تحلیل تکنیکال است استفاده می‌شود
به گفته‌ کوین‌تلگراف، با فیلمی که این تحلیلگر در صفحه‌ی یوتیوب خود ارسال کرده است گفته است که این وسیله در نمودار‌های لگاریتمی، محاسبات را به نحو انجام می‌دهد. وی یادآوری می‌کند برای افرادی که در این زمینه به معامله امواج الیوت مشغول هستند از درصد بالای اهمیت برخوردار است.

مطالعه بیشتر: حمله هکرهای روسی به اکسچنج ها ی ارز دیجیتال

تریدینگ‌ویو در پاسخ به صحبت این کاربر در صفحه‌ی رسمی توییتر اطلاع داد که در حال بررسی این مسئله و کار بر روی این موضوع است. در واکنش به جواب این کمپانی Cryptoteddybear پاسخ داده است :

« ممنونم بالاخره این موضوع را جدی گرفتید. »

بر اساس گزارش‌های اولیه نشان می‌دهد این خطا در این شرکت از ۵ سال پیش یعنی نوامبر ۲۰۱۴ که بر روی پلتفرم منتشر شده بود نادیده گرفته شده است.

 وجود باگ 5 سال در پلتفرم تریدینگ ویو توسط تحلیل گر ارز دیجیتال

البته در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۷ این مسئله بر روی همین پلتفرم گزارش دیگری طرح شد و این کمپانی بار دیگر در جواب به طرح این مسئله گفت :

« حق با شماست. ما برنامه ریزی هایی در جهت رفع این مسئله انجام داده ایم. سپاس از یادآوریتان.»

با وجود این مکالمات ولی تاکنون هنوز این مشکل رفع نشده است. یکی از نمایندگان این کمپانی به Cryptoteddybear گفته است که این کمپانی از یکی از کارشناسان خود خواسته است تا اهمیت و کار خود را بر رفع این مسئله بگذارد.

بیشتر: هشدار:خطر امنیتی در کیف پول لجر

این اواخر شاخص CIX100 بر طبق هوش مصنوعی را برای ۱۰۰ ارز دیجیتال و توکن برتر توسط تردیدینگ‌ویو و بر روی یکی از پلتفرم‌های خود اضافه کرده است.

کمپانی کوین‌مترکیز Coin Metrics که در زمینه بررسی و تحلیل ارز دیجیتال فعالیت می‌کند در ابتدای همین ماه گفته است: تصمیم دارد شاخص‌های بتای هوشمند ارز دیجیتال را شروع کند که امر با به خدمت گرفتن دارایی‌های دیجیتال Bletchley Indexes برایش محقق شده است.

 

درباره این مطلب گفت و گو کنید

avatar
  اعلان  
اطلاع از