کیف پول blockchain

0 98
۳ min read

امروز در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با موضوع کیف پول blockchain

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در مقاله موضوعات زیر را بررسی میکنیم:

معرفی بلاک چین

ساخت اکانت کیف پول بلاک چین

نکاتی درباره‌‌‌ی ساخت کیف پول بلاک چین

آشنایی با سایت بازار بیت کوین

[/stextbox]

 

 معرفی بلاک چین

این فناوری از دو کلمه به وجود آمده است. اگر بخواهم فرق این سیستم با بقیه ی سیتم های دیگر را برای شما شرح دهم باید بگویم  این سیستم اطلاعاتی را که در خود ثبت می کند، میان تمامی شبکه های متصل به خود به اشتراک می گذارد، ولی اگر شما برای آن کد یا رمزی قرار دهید سیستم های متصل قادر به ویرایش یا حذف اطلاعات نمی باشند.

در مطالب فوق ما تعریف مختصری راجب به بلاک چین ها به شما داده ایم و در ادامه می خواهیم درباره ی کیف پول blockchain مطالبی را برای شما عزیزان شرح دهیم:

در روزهای اخیر مورد علاقه ترین کیف پول بیت کوین، کیف پول تحت وب blockchain می باشد،که به علت سادگی این نرم افزار مورد استفاده ی تمامی افراد قرار می گیرد. کیف پول blockchain محیط امنی را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

کیف پول بلاک چین بر روی سیستم عامل اندروید و ios به سادگی قابل نصب و استفاده می باشد. برای استفاده از این کیف پول بر روی سیستم عامل خود باید در ابتدا اکانتی را ایجاد کنید.

ساخت اکانت کیف پول بلاک چین

  1. در اولین قدم باید به سایت کیف پول بلاک چین بروید.
  2. قدم بعدی ثبت اطلاعاتی مانند: Email، New Password، Confirm Password

Email: ایمیل یا جمیل خود را وارد کنید.

Password: رمز عبوری برای وارد شدن به پنل کاربری خود وارد کنید. دقت کنید که رمزی را انتخاب کنید که از یادتان نرود.

Confirm Password: رمز داده شده در کادر بالا را دوباره به همان ترتیب وارد کنید.

باید توجه داشت که حتما در قسمت ایمیل، ایمیلی معتبر و قابل دسترس را وارد کنید. در قسمت پایین این اطلاعات یک گزینه برای پذیرفتن قوانین می باشد که باید آن را تیک زده و سپس بر روی دکمه ی CONTINUE کلیک کنید.

  1. اکانت کیف پول شما ایجاد شده است حالا وارد قسمت کاربری خود شوید و از آن استفاده کنید.

هنگام ورود به کیف پول خود در صفحه ی باز شده یک سری گزینه ها برای خدمات بیشتر به کاربر و ویرایش موارد لازم برای کیف پول شما وجود دارد مثل:

مقدار بیت کوین در کیف پول شما، ارسال و دریافت بیت کوین، جزئیات تراکنش ها، امنیت کیف پول، تنظیمات پنل، سوالات متداول و گزینه ی دانلودی دارد که شما می توانید این نرم افزار را برای گوشی موبایل خود دانلود و راه اندازی کنید.

گزینه ی سوالات متداول برای این طراحی شده است که اگر در حین کار با این نرم افزار کاربر به مشکلی برخورد یا گزینه ایی را بلد نبود به سراغ این گزینه برود. در این بخش  تعدادی از سوالاتی که برای اکثر کاربران پیش آمده است با جواب آنها گذاشته شده است و کاربر می تواند مشکل خود را بر طرف کند.

نکات مهم

پیامی حاوی ثبت ایمیل برای ایمیل شما ارسال می شود که باید حتما آن را تایید کنید تا ایمیل در کیف پول شما ثبت شود و کیف پول به کار خود ادامه دهد که برای تایید ایمیل ۲۴ ساعت فرصت دارید.

نام کاربری شما که از این پس با آن وارد کیف پول خود می شوید برای ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد و شما می توانید با این نام و رمز عبوری که داده اید به پنل کاربری خود وارد شوید و از آن استفاده کنید.

استفاده از این کیف پول دارای امنیت بیشتر و انتقال وجه ی راحت تر برای شما می باشد.

امیدوارم مطالب فوق توانسته باشد اطلاعاتی راجع به بلاک چین و ساخت کیف پول آن و نحوه ی استفاده از آن را برای شما عزیزان شرح داده باشد.

 

درباره این مطلب گفت و گو کنید

avatar
  اعلان  
اطلاع از