Ethereum (ETH)
$۲۲۰.۶۲
+۴.۳۳%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۰۵۹.۴۷
-۱.۲۶%
Litecoin (LTC)
$۷۷.۰۳
-۲.۱۲%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۱۱
-۲.۶۶%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
-۳.۴۸%
Ripple (XRP)
$۰.۳۱
-۲.۷۷%

سرمایه‌گذار مطرح :مبارزه “قیمت بیت کوین” در بحران مالی بزرگ

0 36

سرمایه‌گذار مطرح :مبارزه “قیمت بیت کوین” در بحران مالی بزرگ : اسپنسر بوگارت ، شریک عمومی شرکت سرمایه گذاری Blockchain Capital ، فکر می کند که بیت کوین (BTC) در درازمدت یک پناهگاه امن خواهد بود. با این حال ، او یک دیدگاه ظریف در مورد چگونگی عملکرد قیمت بیت کوین با توجه به وقایع مختلف اقتصادی دارد.

بوگارت نظرات خود را در مصاحبه با بلومبرگ در تاریخ ۲۰ اوت به اشتراک گذاشت. به گفته وی ، خطرات کاهش ارزش پول می تواند قیمت بیت کوین را بالا ببرد. بوگارت اظهار داشت:

“من فکر می کنم بلند مدت بیت کوین کاملاً یک پناهگاه امن خواهد بود […] فکر می کنم وقتی خطرات کاهش ارزش پولی یا چیزهایی مثل این دارید ، مطمعناً بیت کوین بسیار جذاب به نظر می رسد. و فکر می کنم این یک عامل اصلی افزایش قیمت اخیر بود. “

مطالعه بیشتر:آیا بیت کوین جایگزین دلار می شود؟+معایب و مزایا

با این حال ، بوگارت ادامه داد که معتقد نیست بیت کوین در صورت بروز بحران شدید اقتصادی از نظر قیمت عملکرد خوبی خواهد داشت. وی حدس زد:

“وقتی شما درباره بحرانهای واقعاً جدی ، بحران نقدینگی ، بحران مالی جهانی دیگر فکر می کنید ، فکر می کنم بیت کوین از منظر قیمت بسیار خوب تلاش خواهد کرد.”

بوگارت همچنین خاطرنشان کرد: به نظر وی ، این وضعیت فعلی نیست ، و افزود که “او اطمینان ندارد که اکنون بحران اقتصادی کامل در افق داریم.”

کاهش ارزش پول فیات برای بیت کوین خوب است

مایک نووکراتز، مدیر عامل گالکسی دیجیتال با توجه به دیدگاه وی مبنی بر اینکه خطرات کاهش ارزش پول برای قیمت بیت کوین به خوبی کاهش می یابد ، با بوگارت موافق است. در آغاز ماه آگوست ، وی اظهار داشت:

“با یوان بالای ۷.۰ ، یک جنگ FX ، بی ثباتی در HKG و آغاز پرواز سرمایه ، رالی بیت کوین $ می توانست پاهای واقعی داشته باشد.”

آنتونی پولپیانو بنیانگذار Morgan Creek Digital Assets نیز در توئیتر اظهارات زیر را بیان کرد: “به روز رسانی: بیت کوین در زمان بی ثباتی جهانی به گونه ای طراحی می شود که انجام می شود.”

مطالعه بیشتر: بیش از ۵۰٪ خالص ارزش آنتونی پولیپیانو بنیانگذار مورگان کریک در بیت کوین

شرکت خدمات مالی کریپتو ، مدیر عامل شرکت Circle ، جرمی آلوئیر نیز فکر می کند که بیت کوین مخصوصاً برای افرادی که می خواهند کنترل وجوه خود را داشته باشند ، جذاب است.

بیشتر بدانید: پیش بینی مدیرعامل Circle در رابطه با بیت کوین

منبع cointelegraph

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.