Ethereum (ETH)
$۲۱۹.۳۴
+۷.۳۴%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۲۳۳.۳۷
+۴.۱۵%
Litecoin (LTC)
$۷۵.۴۲
+۲.۹۳%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۰۴
+۳.۴۸%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
+۴.۲۴%
Ripple (XRP)
$۰.۲۹

رمز ارز بیت کوین در سیر افزایشی قرار گرفت و حرکتش را آغاز کرد

0 45

رمز ارز بیت کوین در سیر افزایشی قرار گرفت و حرکتش را آغاز کرد : به نقل از بنگاه‌ خبری اسپوتیک در حال حاضر ارزش هر بیت‌کوین به بالاترین درحد خود از سال ۲۰۱۸ تا به حال رسیده است.

در روز گذشته ارزش هر بیت‌کوین با افزایش ۱۲.۷ دهم درصد با مقایسه آن در روز جمعه به قیمت ۱۱ هزار دلار و ۸۱ سنت مبادله شده است. اما در همین حال ارزش هر واحد بیت‌کوین در شروع سال میلادی برای هر یک بیت‌کوین ۳ هزار و ۶۸۹ دلار بوده است.

سیر افزایشی هر واحد بیت‌کوین به باور تحلیلگران بیت‌کوین باعث شده است که در این روزها شاهد افزایش معامله‌گران این ارز مجازی باشیم.
این موضوع در شرایطی رخ می‌دهد که عده‌ای دیگر از تحلیلگران اعتقاد دارند عدم ثبات بیت‌کوین از حد معمول بالاتر است و برای ورود به این عرصه نمی‌توان به دلایل عقلانی تکیه کرد.

مطالعه بیشتر:ماینینگ در منزل با درآمد بیت کوین و رمزارزها

فردی با هویت نامشخص و با نام مستعار ساتوشی در سال ۲۰۰۹ واحد پولی بیت‌کوین را ساخت.

جابجایی‌های مالی بیت‌کوین بدون دخالت انسان و بانک انجام می‌گیرد.بخاطر همین موضوع از اسم و هویت واقعی فرد جابجا کننده و همچین کارمزد برای انتقال بیت‌کوین استفاده نمی‌شود. امروزه افراد زیادی از جمله تاجران و سازمان‌هایی واحد پولی بیت‌کوین را به رسمیت شناخته‌اند و در ازای آن خدمات آنلاین مختلفی را ارائه می‌دهند.

چند سال گذشته ارزش بیت‌کوین با رشد و جهش بسیار زیادی مواجهه شده است به طوری که از چندصدم دلار به چندصد دلار افزایش قیمت پیدا کرده است.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.