بایننس توکن وابسته به بیت کوین را راه اندازی می کند

0 74
۳ min read

بایننس توکن وابسته به بیت کوین را راه اندازی می کند : صرافی عظیم رمز نگاری بایننس در بلاک چین عمومی خود خبر از ارائه ی توکن BTCB داد. بایننس در روز های اینده تعدادی توکن وابسته به ارز رمز نگاری )اصطلاحا با فرمت توکن BEP2) را در شبکه بلاک چین خود توزیع می کند.

این صرافی در صدد است تا توکن BTCB را که یک توکن BEP2 و وابسته به بیت کوین است را عرضه کند.

با توجه در این اعلامیه، توکن جدید BEP2 که در بلاک چین بایننس تبادل می شود، در بایننس دکس که صرافی غیر متمرکز بایننس است، در دسترس قرار می گیرد. باید در نظر گیرید که این توکن در یکی از مجموعه توکن های مرتبط به ارز دیجیتال به صورت دارایی در بلاک چین بایننس خواهد شد.

مطابق اعلام بایننس، BTCB به طور کامل از بیت کوین پشتیبانی می کند. مقدار این ثبتی ها و ذخایر به طور مشخصی در بلاک چین عمومی قابل مشاهده هستند. بایننس اشاره کرد که از آن جایی که کیف پول های مجازی به آسانی از طریق جستجو گرهای عمومی بلاک چین در دسترس همگان است، بیت کوین به عنوان به عنوان یک ارز حمایت گر برای این توکن، امکان حسابرسی آسان تری را فراهم می کند:

بلاک چین در مقایسه با بانک های سنتی شیوه بسیار راحت تر برای حسابرسی اندوخته عرضه می کند. در صرافی بایننس از این توکن برای معامله ی بیت کوین استفاده می شود و به کاربران این امکان را می دهد تا BTCB را به دارایی بومی وابسته به آن تغییر دهند.

بایننس عنوان می کند که ایجاد توکن های وابسته به ارز رمز نگاری در بایننس چین این امکان را برای کابران بایننس دکس فراهم می کند تا به توکن هایی که دارای بلاک چین اند اما در بلاک چین بایننس قرار ندارند،  دسترسی پیدا کنند.

جدا از این بایننس معتقد است که افزایش اختیار و نظر مردم در انتخاب توکن در صرافی غیر متمرکز آن به بیش تر شدن حجم مبادلات و نقدینگی منجر شود. با این حال این صرافی هنوز هم معتقد است که چنین عملکردی با ویژگی عدم تمرکز در تناقض نیست:

اگر چه این رویکرد از مبادلات اتمی (atomic swaps) متمرکزتر است، ما معتقدیم که راحتی بیشتری را برای معامله گران فراهم می کند. و در حال حاضر بیشتر معامله گران برای نگهداری سرمایه خود در هر صورت به Binance.com اعتماد دارند.

اوایل امروز ژانگ پنگ ژائو،  مدیر عامل بایننس، در یک توئیتی اعلام کرد که قصد انتقال ۹۰۰۱ بیت کوین را دارد. ژائو در توئیتی دیگر نیز که چند ساعت بعد منتشر کرد، عنوان کرد که سرمایه های لازم جهت پشتیبانی از این توکن از طریق انتقال بیت کوین در این صرافی بوده است:

بایننس توکن وابسته به بیت کوین را راه اندازی می کند

منتقل شدن تعداد این بیت کوین ها را می توانید از btc.com ببینید.

با توجه به گزارش های منشر شده در این زمینه در ابتدای ماه ژوئن، صرافی غیر متمرکز بایننس اقدام به مسدود سازی دسترسی کاربران ۲۹ کشور از جمله آرمیکا کرد.

اتفینکس تراستلس، صرافی رمزنگاری هیبرید بیت فینکس و رقیب بایننس دکس  جدیدا خبری منتشر کرد که خدمات خارج از بورس غیر متمرکز و داخل زنجیره ای را بیان می کرد.

 

منبع کوین تلگراف

درباره این مطلب گفت و گو کنید

avatar
  اعلان  
اطلاع از