Ethereum (ETH)
$۲۲۰.۶۲
+۴.۳۳%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۰۵۹.۴۷
-۱.۲۶%
Litecoin (LTC)
$۷۷.۰۳
-۲.۱۲%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۱۱
-۲.۶۶%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
-۳.۴۸%
Ripple (XRP)
$۰.۳۱
-۲.۷۷%

بهترین ارزدیجیتال برای استخراج در سال ۲۰۱۹ با بیشترین سود کدام است

2 415

بلعکس مطلب آموزشی قبلی” آموزش تشخیص بهترین رمز ارز برای استخراج ” که راه های تشخیص بهترین ارز دیجیتال برای ماینینگ را گفتیم در این مقاله به سوال” بهترین ارزدیجیتال برای استخراج در سال ۲۰۱۹ با بیشترین سود کدام است؟” پاسخ خواهیم داد و فقط ارز های دیجیتال پر سود برای استخراج را معرفی خواهیم کرد.

بهترین ارز دیجیتال برای استخراج کدام است؟

در گذشته مردم به کمک استخراج ارزهای دیجیتال درآمد زیادی کسب می کردند. از این رو تعداد زیادی از مردم تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی تهیه میکردند تا بتواند به ارزهای دیجتال مانند: اتریوم یا بیت کوین دسترسی داشته باشند.

اما استخراج ارزهای دیجیتال چندان روش پر سودی به نظر نمی رسد چرا که ارزش این ارزها پایین آمده همچنین هزینه تجهیزات سخت افزاری بسیار بالا رفته. البته هنوز هم میتوان از استخراج برخی از آلت کوین ها سود خوبی بدست آورد. در این مقاله مناسبترین ارزهای دیجیتال برای استخراج را معرفی میکنیم.

با شکوه ترین دوران ارزهای دیجتال مربوط به ماه های آخر سال ۲۰۱۷ است. کارشناسان بسیاری اعتقاد دارند که دیگر هیچوقت ارزهای دیجیتال با چنین دورانی رو به رو نخواهد شد.

در این زمان ارزش ارزهای رمزنگاری شده بسیار بالا رفته بود و همین امر موجب شده بود تا مردم تمایل زیادی برای استخراج و سرمایه گذاری روی آنها داشته باشند. افزایش تقاضا و سرمایه گذاری موجب شد تا تجهیزات سخت افزاری و قطعات کامپیوتری نیز افزایش قیمت زیادی پیدا کنند.

در این دوران عده زیادی از سیستم های ماینینگ و سازندگان کارت های گرافیک و سایر شرکتهای فعال در این حوزه سودهای کلانی بدست آورند از این رو این دوره را می توان دوره حکومت این شرکت ها دانست. کم کم قیمت ارزهای دیجیتال پایین و پایین تر آمد از این رو استخراج این ارزها دیگر صرفه اقتصادی نداشته و حتی موجب ضرر وزیان هم می شوند. از این رو بسیاری از ماینرها در تلاش برای فروش تجهیزات سخت افزاری خود هستند.

استخراج ارز دیجیتال (mining)

استخراج ارزهای دیجیتال این روزها امری بسیار ریسک پذیر است. هر چند دیگر استخراج ارزهای دیجیتال کار پر درآمدی نیست اما هنوز هم ارزهایی هستند که استخراج آن ها سود آور باشد و بتوان درآمد خوبی از آن کسب کرد. در ادامه مقاله این ارزها را معرفی خواهیم کرد. انتظار میرود در سال ۲۰۱۹ این ارزها بتوانند موفقتر از ارزهای دیگر باشند و بتوان سود خوبی از استخراج آنها بدست آورد.

Zcoin (زی کوین)

زی کوین (XZC) یک نمونه از ارزهای دیجیتال است که امکان استخراج دارد و این ارز پیشتر از الگوریتم هش Lyra2z استفاده می کرد. اما به تازگی الگوریتم جدیدی به اسم MTP برای آن در نظر گرفته شده است. زی کوین یا Zerocoin را می توان به وسیله کارت گرافیک استخراج کرد. برای دستیابی به این هدف میتوان از دو مدل کارت گرافیک NVidia و AMD کمک گرفت.

زی کوین - بازار بیت کوین

هم اکنون رتبه زی کوین در مارکت کپ بین ۹۰ تا ۱۰۰ است. قیمت هر واحد زی کوین ۴ دلار است. تا کنون تعداد زی کوینهای استخراج شده ۷ میلیون است که مجموع کل آنها ۲۱ میلیون بوده و نشان دهنده ای این است که هنوز زی کوینهای زیادی برای استخراج وجود دارد.

زمان بلاک تایم هر زی کوین حدود ۵ دقیقه است و برای استخراج هر بلاک ۱۴ زی کوین پاداش بدست می آید. هم اکنون سختی شبکه ۳۸۰۰ است. با توجه به مواردگفته شده اگر بتوانیم با قدرت ۴ مگا هش بر ثانیه استخراج کنیم سود روزانه ما ۰.۳۰ دلار خواهد بود.

Ravencoin (ریون کوین)

Ravencoin یکی دیگر از ارزهای دیجیتال است که برای استخراج در سال ۲۰۱۹ بسیار مناسب بوده این ارز ر ا به اختصار RVN میگویند. RVN دارای الگوریتم هش X16R است و برای استخراج آن میتوان از  GPU و CPU استفاده کرد.

ریون کوین - بازار بیت کوین

ریون کوین در حقیقت یک فورک از بیت کوین می باشد که دارای بلاک تایمی برابر با ۱ دقیقه بوده و پاداش استخراج هر بلاک ۵۰۰۰ عدد RVN می باشد. سختی این شبکه حدود ۵۳۰۰۰ بوده و میانگین نرخ هش کل شبکه، برابر با ۴ ترا هش بر ثانیه می باشد.

Ethereum (اتریوم)

یکی دیگر از بهترین ارزهای دیجیتال که امکان استخراج داشته و سود خوبی به ماینرهای شبکه رسانده اتریوم است. هر چند به نظر می رسد دیگر استخراج اتریوم سود چندانی برای ماینرها نخواهد داشت چرا که ارزش آن به شدت پایین آمده است. البته هنوز هم با توجه به حساب و کتاب ماشین حسابهای ارز دیجتال می تواند به کسب سود از استخراج اتریوم دل خوش کرد.

اتریوم - بازار بیت کوین

به نطر میرسد برای ماینرهای ASIC  و کارتهای گرافیک، استخراج اتریوم امری سود آور باشد. بنابر محسابات انجام شده اگر توان هشی را ۸۰ مگابایت بر ثانیه فرض کنیم می توانیم به سود روزانه ۰.۷ دلار دست یابیم. به کمک اسیک ماینر Innosilicon A10 ETHMaster می توان تقریبا روزی ۴.۵ دلار سود کسب کرد.

Dash (دش)

در لیست بهترین ارزهای دیجتال قابل استخراج کردن نام ارز دیگری به نام دش وجود دارد با علامت اختصاری Dash نمایش داده می شود. این کوین که با الگوریتم X11 کار می کند را می توان به وسیله ماینرهای اسیک استخراج کرد.

Spondoolies SPx36 بهترین دستگاه ماینری است که می توان به وسیله آن دش را استخراج کرد. قدرت هشی این دستگاه چیزی معادل ۵۴۰ گیگا هش بر ثانیه است که با اسن سرعت می توان روزانه ۱۷ دلار سود بدست آورد. سختی شبکه دش بین ۷۰ تا ۷۲ میلیون بوده ازش هر دش نیز معادل ۶۶ دلار است.

Dogecoin (دوج کوین)

ارز دوج کوین که به اختصار DOGE خوانده میشود یکی دیگر از بهترین و کاربردی ترین ارزهای دیجیتال برای استخراج کردن است. ماینرهای زیادی در حال تلاش برای استخراج این ارز هستند. دوج کوین شگفت انگیز در ایران نیز طرفداران زیادی دارد.

بیشتر یادبگیرید: آموزش استخراج دوج کوین

بهترین ارزدیجیتال برای استخراج در سال 2019 با بیشترین سود - دوج کوین

این ارز دیجیتال از الگوریتم Scrypt استفاده می کند. بلاک تایم آن تقریبا ۱ دقیقه هست و با استخراج هر بلاک میتوان ۱۰ هزار کوین پاداش بدست آورد. ارزش هر دوج کوین در معادلات امروزه چیزی نزدیک به ۰.۰۰۲ است. برای استخراج این ارز باید از GPU و CPU کمک گرفت. برخی از دستگاه ها مثل Innosilicon A4+ LTCMaster نیز توانایی استخراج دوج کوین را دارند.

امیدواریم از مطلب” بهترین ارزدیجیتال برای استخراج در سال ۲۰۱۹ با بیشترین سود ” استفاده کرده باشید.

2 نظرات
  1. امین می گوید

    تشکر از شما بابت ارائه این محتوای مفید

    1. behzad nikfar می گوید

      خواهش میکنم 🌹

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.