Ethereum (ETH)
$۲۲۰.۶۲
+۴.۳۳%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۰۵۹.۴۷
-۱.۲۶%
Litecoin (LTC)
$۷۷.۰۳
-۲.۱۲%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۱۱
-۲.۶۶%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
-۳.۴۸%
Ripple (XRP)
$۰.۳۱
-۲.۷۷%

بازاربیت کوین مرجع آموزشی و خبری ارزهای دیجیتال

از آنجا که دنیای دیجیتال روزانه درحال پیشرفت و تغییرات بزرگ است و یکی از بزرگترین پیشرفت هایی که جهان تا کنون با آن رو به رو شده ارزهای دیجیتال و بلاکچین است، که بیت کوین به عنوان اولین ارزدیجیتال یا همان رمز ارز (ارز رمزپایه) قرار گرفته است.

پادشاه ارزهای دیجیتال لقبی است که مردم بر آن نهاده اند و بلاکچین را به عنوان بزرگترین اختراع بشر بعد از اینترنت می دانند.در سال ۲۰۱۷ بیت کوین به اوج محبوبیت خود رسید ودر سراسر جهان طرفداران و منتقدان زیادی پیدا کرد.

امروزه بیت کوین و ارزهای دیجیتال به پیشرفت های چشمگیری دست یافته و در زندگی بسیاری از مردم تاثیراتی همچون اشتغال زایی ، دور زدن تحریم ،انتقال ساده ، خرید کالا و… داشته وسیستم بلاکچین نیز در بسیاری از قراردادها و انتخابات ،سیستم های مدیریتی ، نظام بانکی ، عدم دستکاری اطلاعات و… در کشورهای مختلف درحال استفاده می باشد.

بازار بیت کوین-درباره ما
بسیاری ازمردم عزیز کشورمان ایران نیز به این تکنولوژی علاقه مند بوده وبه آن روی آورده اند و درحال کسب درآمد و کسب اطلاعات در این زمینه هستند، علت آن هم می توان به شفافیت معاملات و انتقالات رمز ارزها،عدم محدودیت در انتقال و عدم تسلط شخص یا ارگانی بر این پول های دیجیتال دانست.

تیم بازار بیت کوین همواره سعی بر این دارد تا با ارائه کامل ترین و به روز ترین آموزش ها در حوزه ارزهای دیجیتال باعث آگاه سازی هموطنان عزیزمان شود و بستری آکادمیک ایجاد کند تا عموم مردم بتوانند از این آموزش ها و اطلاعات به سهولت بهره ببرند.

گروه ما از کادری متخصص و مجرب در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات تشکیل شده که فعالیت خود را در حوزه ارزدیجیتال از سال ۱۳۹۵ آغاز نموده،با توجه به سود جویی هایی که به دلیل عدم آگاهی و متضرر شدن مردم اتفاق می افتاد،در سال ۱۳۹۷ اقدام به راه اندازی مرجع بازار بیت کوین نمودیم تا بتوانیم جلوی افرادی که از عدم اطلاعات مردم سواستفاده و اقدام به کلاهبرداری می نمایند را گرفته و اعتماد را به این بازار برگردانیم.

در بازار بیت کوین باور داریم که زندگی خوب، از بهبود زندگی دیگران حاصل می شود و این وقتی بدست می آید که بتوانیم به موفقیت دیگران کمک کنیم،برای این کار،نقشه ای ساده و عملی آماده کرده ایم و در یادگیری و اجرای آن به مخاطبان کمک می کنیم،در این راستا برخی از اهداف و خدمات ما عبارتند از:

آموزش،اطلاع رسانی و آگاه سازی افرادی است که علاقمند به فعالیت دراین زمینه هستند،از جمله این آموزش ها می توان به آموزش ترید،آموزش استخراج(ماینینگ)،آموزش تحلیل بازار ارزهای دیجیتال،آموزش نصب کیف پول و… اشاره کرد.

کارها و موفقیت های بزرگ با مشارکت به نتیجه می رسند،اگر شماهم مشتاق فعالیت و همکاری با مجموعه بازار بیت کوین هستید،ما از شما دعوت به همکاری به عمل می آوریم.

کارشناسان ما برای کمک و پاسخ به سوالات شما عزیزان همواره در کنارتان هستند، شما می توانید به صورت آنلاین و یا از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.