Ethereum (ETH)
$۲۲۰.۶۲
+۴.۳۳%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۰۵۹.۴۷
-۱.۲۶%
Litecoin (LTC)
$۷۷.۰۳
-۲.۱۲%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۱۱
-۲.۶۶%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
-۳.۴۸%
Ripple (XRP)
$۰.۳۱
-۲.۷۷%

بهترین استخر استخراج ارزدیجیتال دوج کوین

0 504

ماینر ها در این استخرها دستگاه های سخت افزاری خود را با دیگران به اشتراک می گذارند،تا بتوانند هش بیشتری جمع آوری نمایند ، در نتیجه همیشه به دنبال بهترین استخر استخراج دوج کوین یا سایر رمز ارزها می گردند که از نظر قطعی و افت هشریت و دزدی استخر ها در امان باشند. در ادامه بیشتر به این مسائل می پردازیم.

بهترین استخر استخراج دوج کوین کدام است؟

دوج کوین هم مانند سایر ارزهای دیجیتالی که قابل ماین هستند دارای استخرهای زیادی است ، که هر یک از این استخر ها ویژگی هایی دارند.

درزیر چند نمونه از عواملی که در انتخاب بهترین استخر استخراج دوج کوین تاثیر گذارند را نام برده ایم.

۱.اعتبار استخر

اعتبار استخر یکی از مهم ترین عواملی هست که باید به آن توجه داشته باشیم،زیرا که برخی استخرها بودند که قدرت هش بالایی داشتند ولی اقدام به دزدی هشریت کاربرها می کردند.

۲.قدرت هش ریت

اگر قدرت هشریت استخر پایین باشد در نتیجه فرایند استخراج کند تر پیش میرود و سوداوری کمتری دارد ، به علاوه برخی استخر ها هستند که دچار افت هش ریت و قطعی می شوند که به ضرر استخراج کنندگان هست.

۳.هزینه عضویت

برخی استخر ها هستند که عضویت در آنها رایگان نیست و عضویت در آنها لازمه پرداخت هزینه است که همین امر ممکنه برای برخی از ماینر ها به صرفه نباشد.

در ادامه تعدادی از بهترین استخر استخراج دوج کوین را به شما معرفی خواهیم کرد و به بررسی خصوصیات و مقایسه آنها خواهیم پرداخت، ولی انتخاب با خود شماست که کدام استخر را بپذیرید.

انواع استخرهای استخراج دوج کوین

 

استخر Multipool

بهترین استخر استخراج ارزدیجیتال دوج کوین - بازاربیت کوین

یک مزیتی که این استخر دارد این است که امکان استخراج همزمان چند آلت کوین که از یک الگوریتم هش استفاده می کنند را به شما می دهد، اگر بخواهم ساده تر بگویم شما می توانید همزمان علاوه بر دوج کوین ، لایت کوین هم استخراج کنید بدونه کم شدن قدرت هش شخت افزار

مالتی پول یکی از استخر های چند منظوره می باشد که استخراج دوج کوین و بیش از ۳۰ رمز ارز دیگر را نیز پشتیبانی می کند.

فعالیت این استخر در الگوریتم های Scrypt  ، SHA-256 و X11 است.

در بازار ارزهای دیجیتال bazarbtc می توانید لایت کوین و دوج کوین های خود را به هرشخصی بفروشید و ریال دریافت کنید.

استخر Prohashing

یکی دیگر از بهترین استخر استخراج دوج کوین می باشد. یک ویژگی بسیار جالب و کاربردی دارد که آن را از سایر استخر ها متمایز می کند.

شما در این استخر می توانید دوج کوین ماین کنید ولی در قبالش بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر را دریافت کنید یا بلعکس بیت کوین ماین کنید ولی دوج دریافت کنید.

هزینه عضویت در این استخر  ۴.۹۹ درصد از پرداختی شما است که نسبتا زیاد می باشد، ولی هیچ کارمزدی برای برداشت از حسابتان دریافت نمی شود و هیچ گونه محدودیتی برای برداشت از حساب نیز وجود ندارد و در هرزمان که مایل باشید می توانید ارزهای دیجیتالی که استخراج کردید را برداشت نمایید.

همچنین این استخر دارای یک الگوریتم بسیار کاربردی برای انتقال خودکار کاربر به سودآورترین الگوریتم است.

استخر استخراج prohashing -bazarbtc

prohashing.com

به این ترتیب شما نیازی نیست که هر بار سود استخراج خود را محاسبه کرده و در رابطه با الگوریتم استخراج خود تصمیم بگیرید که آیا الان استخراج بیت کوین به صرفه تر است یا استخراج دوج کوین ؟

استخر Aikapool

آیکاپول یکی دیگر از استخر های ماین دوج کوین است، که نسبتا کوچک می باشد و تعداد عضو های زیادی ندارد. در این استخر شما می توانید به استخراج بیش از ۱۵ کوین دیگر که از الگوریتم Scrypt استفاده می نمایند ، بپردازید.

امیدواریم تابه اینجا مطلب” بهترین استخر استخراج دوج کوین ” برایتان مفید بوده باشد،در ادامه با ما همراه باشید.

استخر ۱Coinpool

استخر دوج 1coin pool - بازار بیت کوین

این استخر ویژگی های بارزی دارد که به آنها می پردازیم ، یکی از مزیت های آن کارمزد صفر است که این استخر برای عضویت هیچ کارمزدی دریافت نمی کند. علاوه بر دوج کوین از ارزهای دیجیتال اتریوم ،لایت کوین ، زی کش نیز پشتیبانی می نماید.

این استخر ادعا کرده که قادر است در طول یک هفته سه بلاک از بلاک های دوج کوین را استخراج کند.

با توجه به پاداش ۱۰۰۰۰ دوج کوینی برای استخراج هر بلاک، هفته ای ۳۰۰۰۰ دوج کوین با استفاده از این استخر، استخراج خواهد شد که به نظر  آمار خوبی می باشد.

استخر Litecoinpool

این استخر برای استخراج لایت کوین می باشد ولی چون الگوریتم لایت کوین و دوج کوین یکی است قابلیت استخراج ایم دو ارزرکزپایه را دارا می باشد.

استخر Litecoinpool از بیشترین  قدرت هش برخوردار است و در حال حاضر قدرتی بیش از ۲۶ گیگا هش بر ثانیه را دارد.

یکی از مهمترین قابلیت های لایت کوین پول، امنیت و مقیاس پذیری بالای آن است که از سیستم امنیتی TLS استفاده می نماید که یکی از قدیمی ترین استخرهای ماینینگ میباشد و از سال ۲۰۱۱ شروع به کار نموده است.

شما کدامیک از استخرهای بالا را به عنوان بهترین استخر استخراج دوج کوین انتخاب می کنید ؟

مطالب مرتبط :بهترین کیف پول دوج کوین

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.