Ethereum (ETH)
$۲۲۰.۶۲
+۴.۳۳%
Bitcoin (BTC)
$۱۰,۰۵۹.۴۷
-۱.۲۶%
Litecoin (LTC)
$۷۷.۰۳
-۲.۱۲%
Dashcoin (DSH)
$۰.۰۲
Monero (XMR)
$۷۶.۱۱
-۲.۶۶%
Dogecoin (DOGE)
$۰.۰۰
-۳.۴۸%
Ripple (XRP)
$۰.۳۱
-۲.۷۷%

استخراج بیت کوین با کامپیوتر

4 1,111

امروز با شما هستیم با موضوع استخراج بیت کوین با کامپیوتر ، با ما همراه باشید

آشنایی استخراج بیت کوین با کامپیوتر و دستگاه:

یکی از مزیت های استخراج بیت کوین نسبت به سایر ارزهای دیجیتال کم هزینه شدن برق (بهره وری بالاترنسبت به ریگ) و سخت افزار مناسب و بهینه آن است که این مزیت، برایتان بسیار سودآور و خوب خواهد بود.

ساده تر بگویم منظور از سخت افزار مناسب، قیمت سخت افزارپایین تر نسبت به ریگ (کامپیوتر با تعداد گرافیک بالا) است،البته درحال حاضر سختی شبکه بالا رفته و باریگ نمی توان بیت کوین ماین کرد ولی اتریوم و سایر ارزها را می توانید استخراج کنید.

درحال حاضر هر دستگاه اسیک برای استخراج بیت کوین حدود ۵ الی ۶ میلیون تومان است،ولی قیمت ریگ حداقل از ۱۵ میلیون الی۳۰ میلیون تومان است.جالب است بدانید کشور چین به دلیل برق ارزان بیشترین استخراج بیت کوین در جهان را دارد.

در چند سال گذشته cpu وظیفه استخراج بیت کوین را در اختیار داشت که حتی کامپیوترهای خانگی هم به استخراج بیت کوین می پرداختند،اما رفته رفته با بزرگ شدن جامعه بیت کوین (افزایش عرضه و تقاضا) و افزایش سختی شبکه، استخراج آن فقط با  ASIC ممکن می باشد،البته قبل از اینکه سختی تا این حد بالا رود با gpu (کارت گرافیک) هم می شد ماین کرد، ولی در حال حاضر استخراج بیت کوین با کامپیوتر نیست.

در نتیجه در حال حاضر استخراج بیت کوین با کامپیوتر ممکن نیست و فقط با دستگاه قابل استخراج است،البته ارزهایی مثل: مونرو ، زی کش اتریوم و دوج کوین را با کامپیوتر می توان ماین کرد

دو نکته مهم برای خرید دستگاه استخراج بیت کوین عبارتند از:

کارآمدی: شما باید طبق میزان درآمد و سرمایه گذاری که انجام داده اید دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید تا با میزان برقی که مصرف می کنید سود دهی مناسبی داشته باشد.

برخی کشور ها از جمله ایران قیمت بالایی در پرداخت برق، هزینه می کنند که برق مصرفی در دستگاه های استخراج بسیار زیاد می باشد. به همین خاطر است که برای استخراج، از برق صنعتی استفاده می شود و کاملا به صرفه است.

قیمت: در این مورد نیزهمین موضوع صدق می کند که باید کاملا مراقب باشید. حتی زمان برگشت سرمایه و درآمد زدایی هم باید در نظر گرفته شود. اما دستگاه های استخراج را فقط بر طبق قیمت خریداری نمی کنند؛ چون کیفیت سخت افزار و طول عمر آن نیز فاکتور خیلی مهمی نه تنها برای اسیک ها بلکه برای تمام لوازم الکترونیکی است.

دستگاه استخراج ارز دیجیتال

دستگاه های استخراج بیت کوین :

دستگاهی مناسب است که هش بیشتر (قدرت استخراج بیشتر) و مصرف برق اندکی داشته باشد و یا حتی میزان برگشت سرمایه آن پر سرعت تر از قبل باشد.به همین دلیل است که می گویند هش بیشتر درآمد بیشتر….

انواع دستگاه های معروف عبارتند از:

antminer s9 ،antminer s11، antminer s17، antminer t9،m3x، avalon

بیشتر بدانید:استخراج بیت کوین با گوشی

 

4 نظرات
 1. ش.م می گوید

  سلام دوستان عزیز اگ میخواید رایگان بیت کوین استخراج کنید با این برنامه شروع به استخراج کنید بهترین راهشم زیر مجموعه گیریه فقط ۱۰ نفر فعال کافیه به درامد خوبی میرسین سیستمتونم خیلی لازم نیس روشن بمونه در حد ۳یا۴ ساعت در روز کافیه تا بهش فشارم نیاد مصرف اینترنتشم بسیار کمه اینم لینک دانلود موفق باشین

  https://get.cryptobrowser.site/7801443

  1. behzad nikfar می گوید

   فعالیت در این سایت ها توصیه نمیشه ماینینگ فقط با خرید دستگاه امکان پذیر هست

 2. frx3 می گوید

  خیلی عالی بود چون جدیدا یک سری کلاهبردار میگن با کامپیوتر بیت کوین میشه ماین کرد

  1. behzad nikfar می گوید

   بله متاسفانه

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.